3D METODE TAUKU ATSŪKŠANAI

Dr. Feldmaņa privātklīnika sia “KEFISS”
3D METODE TAUKU ATSŪKŠANAI>
Valodas:   LV    RU    EN

 

 

Dr. Feldmaņa privātklīnika KEFISS piedāvā – 3D metode tauku atsūkšanai

Ja izveidojušies lieki tauku uzkrājumi vēdera un gurnu rajonā, uz augšstilbiem, apakšstilbiem, potītēm vai pazodē, tauku atsūkšana ir viena no izplatītākajām ķirurģiskajām metodēm ķermeņa formas un izskata uzlabošanai.

Tauku atsūkšanas metode ir ļoti populāra, bet tā nemitīgi attīstās, un katram uzlabojumam ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi. Taču tagad ir atrasta optimāla metode, kas radikāli atšķiras no parastās tauku atsūkšanas. Dr. Feldmaņa privātklīnika piedāvā modernu ķermeņa korekcijas metodi – tauku atsūkšanu ar pasaulē jaunāko 3D tehnoloģiju aparātu EVA sp® 6. Tas garantē drošu, nesāpīgu, tūlītēju rezultātu, bez vispārējās anestēzijas.


Kā darbojas 3D metode?

Jebkura tauku atsūkšanas procedūra sastāv no divām daļām: pirmā – tauku sašķidrināšana, ievadot zemādas taukaudos speciāli sagatavotu šķīdumu, un otrā – tauku atsūkšana.

Parastā metode paredz, ka ķirurgs veic procedūru ar speciālu instrumentu – kanili, virzot to pa taukaudiem ar spēku. Ķirurgam tas ir samērā pasmags darbs, savukārt pacientam – traumatiska procedūra, jo kanile plēš audus un rada asinsizplūdumus un ilgāku rehabilitācijas periodu.

Jaunā 3D metode atšķiras ar to, ka kanile tiek nostiprināta speciālā rokturī, kas rada kanilei vienlaicīgas kustības trīs dimensijās – kaniles rotācijas, vibrācijas un penetrācijas kustības. Visas kustības notiek vienlaicīgi ar lielu frekvenci un nelielu amplitūdu. Tas ļauj ķirurgam viegli turot rokturi, virzīt kanili vajadzīgā virzienā. Tādējādi procedūra ir viegla – gan pacientam, gan ķirurgam, jo kanile slīd viegli pa taukaudiem minimāli traumatizējot tos.

Infiltrācijas kaniles ir dažāda garuma, un ķirurgs tās izvēlas atbilstoši vajadzībai. Vispirms ar infiltrācijas kanili ievada fizioloģisko šķidrumu, nātrija hidrokarbonātu, adrenalīnu, lidokaīnu, lai šķīdinātu tauku šūnas un atsāpinātu attiecīgo apvidu. Šo darbību veic, ņemot vērā pacienta vecumu, aptuveno sāpju slieksni, svaru un atsūcamo tauku apjomu. Kad viss vajadzīgais tauku rajons ir sašķidrināts, tos sāk atsūkt no tās vietas, kur šķidrums ticis ievadīts vispirms. Parasti ķirurgs sāk darbu ar lielākām kanilēm, atsūcot liela apjoma taukus, un tad turpina ar mazākām, veicot tādu kā pieslīpēšanu, smalkāku atsūkšanu, lai procedūras efekts būtu maksimāli estētisks. Grieziena vietu, caur kuru ievada kanili, nešuj, lai liekais šķidrums izkļūst no organisma. Parasti pēc nedēļas griezuma vieta ir sadzijušas.

Ja problēmzonu ir daudz – rokas, vēders, sāni, augšstilbi, sēžas daļa, to, kādā secībā veikt tauku atsūkšanu, ķirurgs izvērtēs individuāli. Parasti šādos gadījumos procedūru veic divos posmos. Divas, trīs nedēļas pēc pirmās operācijas jau var veikt nākamo.


dr-feldmana-privatklinika-sia-kefiss

 


Metodes priekšrocības

3D metodei ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar citām tauku atsūkšanas metodēm. Viena no svarīgākajām – šī metode ir maztraumatiska, līdz ar to rehabilitācijas laiks ir daudz īsāks un pacients var ātrāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Pēc klasiskās tauku atsūkšanas metodes ir lieli zilumi, pacientam ir lielākas pēcoperācijas sāpes, līdz ar to rehabilitācijas laiks ir ilgāks. Izmantojot 3D metodi, zilumi ir daudz mazāk, sāpes ir mazākas un rehabilitācija ātrāka.

Vēl viens pluss – rokturis, kurā nostiprināta kanile, taukaudos izdala infraskaņu. Tās iedarbībā no taukaudiem izdalās laimes hormons endorfīns, kas rada kutinošu sajūtu, tāpēc ASV šo procedūru sauc par TICKLE LIPO.

Visi šie priekšnoteikumi nodrošina to, ka nav nepieciešama pilnā anestēzija. Tātad metode ir piemērota cilvēkiem, kam kaut kāda iemesla dēļ pilnā anestēzija ir kontrindicēta. Vēl šī metode derēs, ja cilvēkam vienkārši bail no narkozes, bail iemigt.

Tas, ka netiek izmantota pilnā anestēzija, atvieglo procedūru, pacients var pagriezties uz sāniem, pacelt roku vai kāju. Pēc procedūras pacients atpūšas palātā un vēlāk var doties mājās.Pieraksts

Pieraksts zvanot uz tālruņiem +371 6756 2318; +371 2000 4707 vai izmantojot kontaktformu mūsu mājaslapā šeit.


Pakalpojuma cenas

Par pakalpojuma cenām vairāk informācijas šeit.


Darba laiki

Darba dienas no 9:00 – 17:00


 


ESTĒTISKAIS SKAISTUMS

Līgavām iesaka