KRŪŠU PALIELINĀŠANA / AUGMENTĀCIJA

Dr. Feldmaņa privātklīnika sia “KEFISS”
KRŪŠU PALIELINĀŠANA / AUGMENTĀCIJA>
Valodas:   LV    RU    EN

 

 

Krūšu pacelšana un palielināšana

Ja  krūtis ir zaudējušas formu, var tikt veikta krūšu pacelšana, izmantojot pašas pacientes audus, lai iegūtu to vēlamo izskatu. Pēc šīs operācijas  krūtis iegūst tvirtumu, vēlamo formu un nav liekās ādas pazīmju, kas mēdz būt pirms to korekcijas. Ja krūtis ir noslīdējušas un tām nav apjoma ( tautā sauktās „spaniela ausis” ), var kombinēt krūšu pacelšanu un palielināšanu. Atkarībā no liekā ādas daudzuma un areolas novietojuma, var iztikt ar rētiņu tikai ap areolu. Vai arī pie lielāka krūšu apjoma –  papildus apgrieztais “T” uz leju.


 

Krūšu palielināšana ir viena no populārākajām plastiskās ķirurģijas operācijām Latvijā!

Krūšu palielināšanu veic, ja sievietei nav attīstīti šie orgāni vai tie ir viņai nepieņemami maza apjoma, kā arī, ja skaistās, tvirtās krūtis ir izmainījušās pēc bērna dzimšanas.

Plastisko operāciju veic, silikona implantus ievietojot zem krūšu dziedzeriem vai muskuļiem.

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, silikona implantiem ir ļoti ilgs garantijas laiks, tie nerada audzēju risku, nav alerģiski un netraucē grūtniecībai – sieviete pēc krūšu plastikas var barot bērnu. Grieziena vietas var veidot dabiskajā krokā zem krūtīm, padusēs vai apkārt krūšu gala oreolai, rētas ir gandrīz nemanāmas. Operāciju veic vispārējā anestēzijā, pēc operācijas klīnikā jāuzturas vienu nakti, septītajā dienā pēc operācijas izņem diegus un tad mēnesi jānēsā speciāls krūšturis.Vairāk informācijas: DR. FELDMAŅA PRIVĀTKLĪNIKA SIA “KEFISS”


ESTĒTISKAIS SKAISTUMS

Līgavām iesaka