LUVA

Darināts ar mīlestību pašiem mazākajiem
LUVA>
  • +371 26579010
    +371 2657****
Valodas:   LV    RU    EN

Ar gaišām domām, mīlestību un vislielāko prieku, veidojam rotaļlietas, aksesuārus un telpas dekorus mūsu mazākajiem dārgumiem – bērniem.

Katra klienta vēlme un ideja mums ir svarīga. Katru pasūtījumu ar klientu saskaņojam līdz mazākajam sīkumam – lai visi ir priecigi un apmierināti – līdz ar to viss tiek veidots individuāli.

LuVa darinājumi ir lieliska dāvana – raudzībās, dzimšanas, vārda dienā, kristībās vai jebkuros citos Jums nozīmīgos svētkos. Kā arī šis ir lielisks veids kā iepriecināt savu mazuli.

Mēs rūpīgi izvēlamies materiālus no kuriem veidojam mantiņas bērniem. Elementi ar kuriem visbiežāk saskaras bērns ir koks un dzija. Koks ir nelakots un apslīpēts, līdz ar to draudzīgs bērniņam. Diegs ar kuru darinam katru lietiņu ir Alize Bella 100% kokvilnas dzija, kura ir maiga un mīksta, tā ir patīkama pieskārienam. No šīs dzijas radītie izstrādājumi neizstaipīsies un arī pēc mazgāšanas veļasmašīnā saglabās savu formu un maigumu. Ar katru pasūtījumu klients saņems mantiņas sastāvu un lietošanas instrukciju.

luva rotaļlietas bērniem


Pasūtīšana

Pasūtījums pieņemam caur Facebook, Instagram, Whats App un e-pasta ziņām.

Ikvienu pasūtījumu ar vislielāko mīlestību saiņojam un sūtam ar klientam ērtu piegādes servisu (DPD, Omniva, Paku skapis, Venipak, Latvijas pasts utt.). Iespējama sūtīšana uz ārzemēm. Sūtīšanas izmaksas saskaņā ar piegādes servisa cenrādi.


Papildus piedāvājumi

Pēc klienta vēlmēm saiņojam svētku iepakojumā, iepriekš vienojoties.

Pie mums ikviens var atrast savam budžetam un vēlmēm atbilstošu skaistumu kādam mazam cilvēciņam.


Cenas

LuVa izstrādājumu cenas ir ļoti plašā diapazonā. Sākot no pavisam mazām lietiņām un zemām cenām, līdz pat lielākām mantām un augstākām cenām. Katras lietas precīzu cenu var redzēs Instagram Highlight sadaļā CENAS vai rakstot mums.

luva rotaļlietas bērniem

Vairāk informacijas arī: LUVA


BĒRNIEM

Līgavām iesaka