AKCIJA – KĀZU PLĀNOTĀJS TIKAI 20 EUR! NEATSVERAMS PALĪGRĪKS, GATAVOJOTIES KĀZĀM

AKCIJA – KĀZU PLĀNOTĀJS TIKAI 20 EUR!  NEATSVERAMS PALĪGRĪKS, GATAVOJOTIES KĀZĀM
Foto & stils: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Pavasara AKCIJA!

Kāzu plānotājs tikai 20eur / standarta cena 35eur / + DĀVANĀ kāzu & kopdzīves ceļvedis – Labākie produktu un pakalpojumu sniedzēji vienuviet – kataloga formātā + noderīgi attiecību padomi!


Akcija spēkā līdz 31.07.21.


LĪGAVĀM elegantais un iedvesmojošais kāzu plānotājs – grāmata cietajos vākos ir viens no praktiskākajiem palīgiem, kādu vien kāzās var vēlēties. Pastāstīsim, kādēļ!

Kāzu plānotājs – grāmata

Kāzu plānotājs ir rūpīgi un zinoši izstrādāts un iekārtots tā, lai jebkurai līgavai būtu ērti pārvaldīt visu kāzu plānošanas un organizēšanas procesu sākot ar iedvesmojošām Pinterest vai Instagram fotogrāfijām, kad kāzu vīzija vēl lidinās gaisā un nav līdz galam noķerta, līdz kāzu dienā līdzi ņemamo lietu sarakstam, viesu guļvietu plānam un medusmēneša idejām. Būtiski, ka plānotājs noderēs gan tām līgavām un pāriem, kas izvēlas sadarboties ar kāzu rīkotājiem, gan tiem, kas kāzas vēlas organizēt paši.

Sekojot plānotājā apskatītajiem jautājumiem, palaist garām iespējams nav neko!

kāzu plānošana plānotājs ,ceļvedis, grāmatžurnāls
Foto un stils: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Iegādājoties kāzu plānotāju, dāvanā  Kāzu & Kopdzīves ceļvedis

Labākie produktu un pakalpojumu sniedzēji vienuviet – kataloga formātā!

Kāzu & Kopdzīves ceļvedī atrodi: ceremoniju vietas, dāvanas, dekorācijas un floristiku, kāzu rīkotājus, fotogrāfus un vakara vadītājus, apģērbus, apavus un aksesuārus un daudz citas kāzu plānošanā noderīgas informācijas.


LĪGAVĀM kāzu plānotāju vari iegādāties: 

  • Ar Omniva piegādi visā Latvijā  – 35 € + piegāde 3,50 € ;
  • Ar DPD piegādi visā Latvijā – 35 € + piegāde 2,50 €;
  • Online.

Lai pasūtītu plānotāju, sūti sekojošu informāciju uz info@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva vai DPD pakomāta adrese, tavs konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz tevis norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Tu saņemsi SMS un varēsi doties sūtījumam pakaļ.

LĪGAVĀM kāzu plānotājs – iedvesmas foto skati šeit:

Kāzu plāns

Kā sagatavoties kāzām? Uzsākot šo brīnumaino kāzu plānošanas ceļu, atklājas daudz nianšu, par kurām nenojautāt. Tieši tādēļ kāzu plānotājs būs kā profesionāls kāzu organizators, kas ir līdzās ik brīdi. Padomāts ir par visu – plānotāja saturs sadalīts desmit lielās nodaļās, piemēram, pirmā ir nodaļa Krāj iedvesmu!, kurā atbildot uz jautājumiem, varēsiet kopīgi plānojot nonākt pie sava kāzu stila, padomāt par svinību vietu un dekorāciju detaļām. Kāzu plāns sastāv no neskaitāmām praktiskām lietām, kuras jānoskaidro, jāizpēta, jāiepazīst.

Tādēļ nākamajās plānotāja nodaļās par katru pakalpojumu sniedzēju sniegta informācija par to, kas jāņem vērā izvēloties, piemēram, savu īsto fotogrāfu, svinību vietu vai kāzu rīkotāju. Pārskatāmās tabulās varēsit atbildēt uz jautājumiem, kas palīdzēs izdarīt galalēmumu. Vēl kāds patīkami darba procesu atvieglojošs bonuss – Kāzu darbu plāns, kas palīdzēs neapmaldīties darbu gūzmā un sekot līdzi svarīgākajiem organizēšanas uzdevumiem. Uzzināsit,  cik ilgi pirms kāzām iesniegt laulību reģistrācijas pieteikumu, rezervēt floristu vai sarunāt bērnu izklaidētāju un veikt citus uzdevumus.

līgavām kāzu plānotājs
Foto: ELĪNA UPMANE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu budžeta ceļvedis

Pāri, kas kāzas rīko paši, bieži vien mēdz kļūdīties ar budžeta sadali, neparedzot arī izdevumus, kas atklājas vien rīkošanas procesa laikā. Kāzu plānotājā ir kāzu budžeta ceļvedis, kas ļaus veikt pareizo līdzekļu sadalījumu.

Praktisks un gaumīgs dizains

Bez visiem šiem satura labumiem, kāzu plānotājam ir taustāmas kvalitātes – gaumīgs un askētisks dizains  ar cietajiem vākiem, kas nenobružājas un neburzas, tas ir ērtā A5 izmērā, paķerams līdzi, lai kur arī dotos – 20 x 14 cm. Pēdējā vāka iekšpusē pievienota kabatiņa, kurā atrodami pašlīmējoši nodaļu atdalījumi.

LĪGAVĀM kāzu plānotājs būs burvīga dāvana ne vien sev, bet arī tavai nesen bildinātajai draudzenei vai māsai – viņa to novērtēs!

Kur nopirkt kāzu plānotāju un kāzu plānotāja cena

LĪGAVĀM kāzu plānotāju vari iegādāties: 

  • Rīgas centrā – 30 € (iepriekš piesakies 22004420);
  • Ar Omniva piegādi visā Latvijā  – 35 € + piegāde 3,50 € ;
  • Ar DPD piegādi visā Latvijā – 35 € + piegāde 2,50 €;
  • Online.

Lai pasūtītu plānotāju, sūti sekojošu informāciju uz info@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva vai DPD pakomāta adrese, tavs konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz tevis norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Tu saņemsi SMS un varēsi doties sūtījumam pakaļ.

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE, ELĪNA UPMANE


Pasūti savu kāzu plānotāju online šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS