Bērniem

Bērni ieņem svarīgu lomu daudzās ģimenēs. Tieši tādēļ par bērniem un viņu labsajūtu ir īpaši jāpiedomā. Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos piedāvājumus bērniem, sākot ar lietām, kas uzlabos nakts miegu un beidzot ar dažādām aktivitātēm.

Dāvanas bērniem

Izvēloties dāvanas bērniem, arī nepieciešams padomāt, vai viņi konkrēto dāvanu novērtēs, sapratīs un priecāsies par to. Tāpat dāvana var būt ne vien skaista, bet arī praktiska, lai bērniem tā noderētu, nevis stāvētu skapī.

Aktivitātes un atrakcijas bērniem

Bērniem ir jāļauj radoši izpausties, tādēļ tam lieti noderēs dažādas aktivitātes, spēles un atrakcijas. Par šīm lietām jāpadomā ne tikai ikdienā, bet arī kāzu svinībās, kur jau iepriekš ieteicams sagatavot bērniem aktivitātes vai nolīgt kādu animatoru, kas visu kāzu svinību laiku rotaļāsies kopā ar bērniem. Nereti bērniem nepieciešama arī īpaši pielāgota ēdienkarte, jo viņi ne vienmēr ēd visu – ēdienam jābūt viņiem saprotamam un visbiežāk arī pazīstamam. Lai atrastu vislabāko ēdināšanas risinājumu, ieteicams konsultēties gan ar pašiem bērniem, gan viņu vecākiem.

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka