ADAMOS

Adamos rotas - tavas unikalitātes kods!
ADAMOS>
Valodas:   LV    RU

 

 

Latvijas tirgū saviem klientiem juvelierveikals ADAMOS  piedāvā jaunu, bet pasaulē jau atzīta zīmola EPL DIAMOND Jakutijas briljantu rotas. Juvelierizstrādājumi, kurus  prasmīgie meistari izgatavo no baltā, sarkanā un dzeltenā zelta ar viskvalitatīvākajiem briljantiem savā cenas kategorijā, apbur un piesaista uzmanību. Natkārtojamā gaismas spēle, briljanta slīpējumā, spēj atmaidzināt pat visnepieejamākās sievietes sirdi.

Jūs noteikti novērtēsiet arī  zīmola SOKOLOV sudraba un zelta rotu kolekciju. Šī zīmola dizaineri un juvelieri rada augstas kvalitātes rotas, iedvesmojoties no dabas, mākslas un cilvēku emocijām. Viņu redzējums par visu skaisto, kas ir mums apkārt, tiek apveinots radītajos darbos, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un juvelieru prasmi.

SOKOLOV – tas ir zīmols, kas tiecas pēc pilnības un augstas kvalitātes standartiem.

Zīmola PLATINA izsmalcinātās sudraba rotu kolekcijas tiek ražotas ierobežotā daudzumā. Piemēram kolekcijas Envie d’été un Okeāns apvieno sevī moderna dizaina floras un faunas tematiku. Dekoratīvie elementi ir izgatavoti ziedu vai animālistikas formā. Rotas tekstūru papildina un izceļ emalja un dabīgie akmeņi. Emaljas zīmējums tiek uzklāts ar rokām, skaistām krāsu pārejām.

adamos-kazu-rotas

Savukārt, zīmols GAURA natural pearls, iepriecina pircējus ar plašu pērļu un pusdārgakmeņu rotu kolekciju. Pērles izsenis tiek uzskatītas par dabas velti. Mūsdienās pērles ir juvelierizstrādājumu konstrukcijas sastāvdaļa, organisks  dizaina idejas turpinājums – modernā stila saspēle ar klasisko pērli.

Laipni lūgti veikalos ADAMOS! Izvēlēties sev tīkamas rotas, īpašiem dzīves brīžiem un ikdienai.


  • Juvelierveikals ADAMOS t/c Domina Shopping, Ieriķu iela 3, Rīga (preču sortimentā zelta un sudraba rotas ar un bez dārgakmeņiem, pērļu rotas).
  • Juvelierveikals ADAMOS, Nometņu iela 19, Rīga (preču sortimentā tikai sudraba rotas, pērļu rotas, juvelierpiederumi juvelieriem).
  • www.adamos.lv  interneta veikalā var iegādāties sudraba rotas. Tās tiek pigādātas tikai un vienīgi ar kurjeru.

adamos-kazu-rotas

Vairāk info arī: ADAMOS


KĀZU ROTAS

Līgavām iesaka