Kōras vainagi

Esi īpaša - uzziedi!
Kōras vainagi>
Valodas:   LV    RU    EN

Kopš bērnības esmu saaugusi ar skaistām lietām, kas iedvesmo un padara dienu par svētkiem.

Katram ir savs sapnis, bet mans sapnis ir mana profesija! / Kōras vainagi /

Jau 15 gadus esmu floriste-speciāliste, interjera dizainere, kas pilnveido savas zināšanas un sirdsdarbu – dot vislabāko. Tas nav stāsts par apjomu, bet individuālu pieeju tiem, kas atnāk pie manis.

Un tad Top! Viens vai vairāki varianti, bet top- kamēr ir īstais. Un īstais vienmēr ir gūts. Vai caur aromātiskiem eikalipta zariem, vai mākslīgo ziedu peonijām – tas atkarīgs no katra iekšējām sajūtām.

Un tas ir tas skaistākais un reizē satraucošākais – vai Tev patiks? Visas idejas esence ir gaisā un mūsos, mums tikai ir jāatrod savs ceļš un gaiša doma, ko ievīt katrā darbā.

Lai Top!


Pakalpojuma veids

Gatavi izstrādājumi, pēc pasūtījuma, kāzām, citiem svētkiem, sievietēm, bērniem, kristībām, kāzu jubilejām.


Izgatavošana

Dabīgi materiāli, mākslīgie ziedi / zaļumi, iespējams izgatavot vai pārtaisīt pēc pasūtītāja vēlmēm. Izgatavošana 1 – 5 darba dienu laikā.


Piegāde / iegāde

Var iegādāties uz vietas. Piegādājam pa pastu Latvijā.  Piegādes laiks  3-5 dienas


Cenas

Cenas atkarīgas no pasūtītāja vēlmēm. Rotas īpašas ar to, ka izmantoti ekskluzīvi materiāli, tas ir autordarbs un tām piemīt oriģinalitāte.


Atsauksme:

“Nekad neesmu bijusi mākslīgo ziedu piekritēja, bet šie vainagi, kvalitāte, krāsas, dabīgums mani absolūti apbūra. Esmu patiesi sajūsmā un tādā bērna priekā, ka visu dienu staigāju pa Rīgas ielām un svētku noskaņa pārņem ik solī. Paldies!” (Linda Loce)


KĀZU ROTAS

Līgavām iesaka