VIVIDMAR VIDEO

Mēs esam tava sapņu komanda!
VIVIDMAR VIDEO>
VIVIDMAR video
  • +371 26363814
    +371 2636****
    +371 29816570
    +371 2981****

vividmar video

VIVIDMAR video – tā ir lieliska komanda, kas sastāv no diviem cilvēkiem, kur galvenais ir Mihails, kas ir lielisks operators/režisors/montētājs/ideju ražotājs un vienkāršs cilvēks, kurš, kā saka, piedzima ar videokameru. Otrs cilvēks komandā – Ņina, ir vairāk Mihaila labā roka, kura cenšas visu izpildīt tā, kā ir ieplānojis režisors un, protams, arī piedāvā savu māksliniecisko redzējumu. Viņi ļoti papildina viens otru, jo viņi ir vīrs un sieva.

Vairāk vēlētos pastāstīt par Mihailu. Viņš sāka filmēt jau no pašas bērnības un vienmēr attīstās. Mihails savā izaugsmē nestāv uz vietas, bet seko līdzi tendencēm, pašattīstās un piedalās dažādās apmācībās. Viņu ļoti aizrauj mākslinieciskā sadaļa visādos projektos.

VIVIDMAR video filmē ne tikai kāzas un ģimenes video, bet arī mūzikas klipus, video blogus, reklāmu utt. Mihails arī ļoti labi zīmē videografiku. Viņš ir arī tas, kurš viens no pirmajiem saņēma tiesības uz drona pilotēšanu Latvijā.

Mihails sāka filmēt kāzas 2004. gadā. 2009. gadā viņš bija viens no tiem, kurš izveidoja videostudiju VIVIDCAFE. 2019. gadā viņš izveidoja vēl vienu video sapņu komandu, kuras nosaukumā tiek apvienots VIVIDCAFE + uzvārds Marīgini = VIVIDMAR. Tika apvienoti kopā ne tikai vārdi, bet arī viss tas, ko Mihails deva klientiem, un viss, ko var dot pilna un laimīga Marīgina ģimene ar dvēselisku pieeju katram klientam.

Strādājot ģimenes biznesā, Mihails un Ņina ļoti bieži dzird, ka viņi ir sapņu komanda!

VIVIDMAR video cenšas atrast balansu, pielāgojoties klienta vēlmēm un paspēt realizēt visas savas mākslinieciskās idejas, lai vienmēr būtu – sapņu komanda.

VIVIDMAR video – ir lieliskā harmonija starp profesionālismu, dvēselisku pieeju pie katra klienta un pieejamām cenām.

Lasiet par VIVIDMAR arī šeit: LATVIJAS KĀZU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAI PIEVIENOJAS KLĀT ARĪ VIDEOGRĀFI


 

 

 

 

 

Pieredzes stāsts un atsauksmes:

Mums ir daudz draugu foto un video sfērā, un, 2019. gada maijā mēs bijām kā godātie viesi (Mihails pat bija kāzu liecinieks) mūsu draugiem Valerijam un Svetlanai. Protams, pāris vēlējās, lai mēs atpūšamies, bet mēs atradām balansu, un ļoti veikli apvienojām gan godāto viesu lomu, gan videooperatoru lomu. Jo mēs nevarējām tik spilgtu un skaistu pāri, it īpaši, ka tie ir mūsu mīļotie draugi, atstāt bez video.

Pastaiga kopā ar visiem viesiem bija Babītes Rododendru audzētavā. Mēs filmējām mūsu pāri visskaistākajā vietā, maijā beigās. Bankets bija ļoti patikāmā un ērtā atmosfērā, lieliskajā restorānā Jūrmalā, jūras krastā – Light house. Un kopā ar tostiem un dažām spēlēm, ko paši izveidojām priekš draugiem, paspējām arī nofilmēt galveno pasākuma procesu, lai pēc tam mēs visi varētu baudīt to maigo un maģisko  atmosfēru, apskatot video klipu. Viss sanāca perfekti, mēs paspējām atpūsties, apmierināt savas mākslinieka ambīcijas un padarīt laimīgus mūsu sirsnīgos draugus, daudzus gadus uz priekšu.

Šeit Valērijs un Svetlana stāsta par VIVIDMAR video:

„Мой отзыв будет отличатся от других людей, так как Миша не только снимал мою свадьбу, но и я ни раз работал вместе с ним на свадьбах, я в роли фотографа, ну, а Михаил в роли видеооператора. 25 мая 2019-го у меня у самого была свадьба и сомнений не было, кто будет снимать видео. Я многое видел, понимал, но как он мог, будучи свидетелем и гостем на свадьбе, выловить такие крутые моменты?! Мои друзья местами не верили, что такой клип для нас снял свидетель. Михаил волшебник, да и только! А Нина, прекрасно дополняет его, прекрасно подлавливая нужные для крутого видео, моменты.

Жена показала всем подружкам и все плакали, это были слёзы радости и счастья, а это говорит о многом. Ребята смогли передать все тонкости и заставить всех вокруг проникнуться нашим свадебным днём. Результат на лицо! Жена очень благодарна, что Михаил подарил нам мини фильм с нашим участием, в котором есть всё, как в дорогом кино, снятым по всем канонам кинемотографии! Балаболины”


KĀZU VIDEO

Līgavām iesaka