MIERA UN SKAISTUMA TERAPIJA

Relaksējošas, atjaunojošas procedūras tavam ķermenim!
MIERA UN SKAISTUMA TERAPIJA>

Šajā lielajā dzīves skrējienā, kad gribas visu paspēt, visu noķert, visu izdarīt, mēs aizmirstam paši par sevi. Par to kā mēs jūtamies, kā ķermenis jūtas, kas notiek mūsu prātos. Tāpēc esmu es, kura ļaus nedaudz uz mirkli apstāties, prātam nomierināties, ķermenim atslābināties. Sajutīsiet savu ķermeni no jauna, kā ir tad, kad pleci, mugura, kājas, rokas un seja ir atslābinājušies, nav vairāk savilkti, saspringti un spriedzes pilni.

Es esmu Santa, Miera un skaistuma terapijas studijas speciāliste. Jau vairākus gadus sniedzu šīs mierpilnās, relaksējošās un ķermeņa atjaunojošās procedūras. Atnākot pie manis, laiks uz mirkli apstājas, prāts nomierinās, ķermenis atslābinās. Jūs sajūtīsiet savu ķermeni no jauna. Visas liekās domas būs aizlidojušas, baudīsiet mirkli  šeit un tagad!

Es esmu dzīvespriecīga, starojoša un pozitīvo emociju bagāta, jo mans dzīves moto ir:

Mēs dzīvojam tikai vienreiz un ir jādzīvo no visas sirds, tā, ka nezini kur no laimes likties, jo citādi nav jēgas. Ja esi nelaimīgs, tad maini lietas sev apkārt un mainies pats. Brīžiem ir grūti spert pirmo soli, bet, kad būsi to izdarījis, tad vēlēsies to darīt arvien biežāk, jo zināsi cik labi tas ir un kur tas aizved. Nebaidīties, bet uzdrošināties!

Sniedzu maģiskā dzintara relaksējošās ķermeņa procedūras, kā arī pretcelulīta procedūras ar vakuuma banku, medus skrubi un ietīšanu.

Dzintara rekalsējošajā procedūrā tiek pielietota dzintara eļļa, maģsikie dzintara putekļi, kuriem apvienojoties ar roku pieskārienu, ļauj ķermenim aizlidot, atslābināties un atjaunoties.

DZINTARA DZIEDNIECISKĀ PROCEDŪRA

  • Dzintara dziednieciskā procedūra veic atjaunojošu harmonizāciju šūnu molekulārajā un psihiski emocionālajā līmenī;
  • Procedūras laikā tiek noņemta enerģētiskā un nervu spriedze;
  • Tiek harmonizēts vispārējais organisma stāvoklis.

Līgavām iesaka