SANDALS & BEACHES RESORTS

Jūsu kāzas paradīzē
SANDALS & BEACHES RESORTS>
  • +371 29478180
    +371 2947****
Valodas:   LV    RU    EN

Vai doma par jāvārda teikšanu baltu smilšu pludmalē liek jūsu sirdīm pukstēt straujāk? Vai esat sapņojuši savu pirmo skūpstu jaunlaulāto statusā piedzīvot zem Karību saules, kamēr tirkīzzilā okeāna viļņu šalkas dejo, jūsu solījumu melodijas pavadītas? Ja šādas iedomājieties savas ideālās kāzas, ļaujiet šo sapni īstenot Sandals & beaches resorts!

Savos pastāvēšanas, vairāk kā 35 gadu laikā, Sandals & beaches resorts ir izveidojusies kā labākā luksusa viss iekļauts cenā viesnīcu ķēde Karību baseinā un pasaulē, saņemot prestižos apbalvojumus jau 20 gadus, kā arī kļuvusi līdere kāzu organizēšanā.

Sandals & Beaches deviņpadsmit  kūrorti atrodas septiņās Karību salās – Jamaikā, Sentlūsijā, Antigvā, Bahamās, Grenādā, Barbadosā un Tērksā & Kaikosā. Sandals & beaches resorts – kūrorti tikai pāriem no 18 g.v., Beaches – ģimenēn ar bērniem un jebkuram atpūtniekam.

Ideāla norises vieta romantiskām kāzām divatā, gan krāšņām svinībām kopā ar draugiem.

Oficiāla laulību ceremonija – okeāna krastā, greznā kapellā uz ūdens, kūrorta saliņā vai baznīcā. Izvēlieties sev visspiemērotāko, vai pat dodieties ceļojumā uz divām salām, piemēram, kāzas svinot Barbadosā, bet medusmēnesi –  Grenādas salā!

Sandals & beaches resorts uzticamā komanda rūpējas par jauno pāri, sākot no kāzu dokumentu sagatavošanas līdz smalkākai kāzu detaļai, aksesuāram un līgavas & līgavaiņa sapošanai, viņu īpašajai dienai!

Laulājaties pirmo reizi un bezmaksas, jeb iekļautā viesnīcas cenā kāzu tēmai Aisle to Isle, papildus saņemsiet speciālo piedāvājumu – atlaidi Premium Perks $1500 vērtībā individuālā kāzu dizaina veidošanai un medusmēneša atpūtai:

  • kāzu ceremonijas dekoram;
  • istabas kategorijas paaugstinājumam;
  • video;
  • fotogrāfiju paketei;
  • pludmales privātai lapenei;
  • vai PADI daivinga apmācībai;
  • kā arī romantiskām privātām vakariņām jūras krastā.

Sandals papildus piedāvā iedvesmojošas, elegantas deviņas dizaina kāzu tēmas Inspirations pēc individuālām jaunā pāra vēlmēm, veidojot savas īpašās kāzas, neatkārtojami un oriģināli!
Twilight Hour –  kāzas zem zvaigžņotās debess tiek organizētas vakara maģiskās romantikas mīļotājiem.

Jaunums! topošajam jaunajam pārim – Saderināšanās serviss palīdz realizēt bildināšanu īpaši romantiski un neaizmirstami.

Bet, ja jūs vēlaties nosvinēt kāzu jubileju, gadadienu vai teikt “jā” vārdu vēlreiz, šim īpašajam gadījumam Sandals & beaches resorts piedāvā kāzu ceremoniju ReTie the Knot. Jūsu viesu skaits ir neierobežots!

Pēc skaistajiem svētkiem jūs varēsiet baudīt divvientulību romantiskajā medusmēneša numurā Love Nest Suite®, lutinot sevi ar privāto sulaiņa servisu Butler. Izbaudiet 16 pieczvaigžņu Global GourmetTM izcilos restorānus, izsmalcinātus ēdienus un dzērienus, dzirkstošas vakara programmas, neierobežotas iespējas ļauties aktīvai atpūtai ūdenī un uz sauszemes, ieskaitot niršanu ar akvalangu un golfu.

Neierobežots luksuss – viss iekļauts!


Rezervācija

Ceļojuma kāzas vēlams rezervēt līdz 60 dienām pirms ierašanās viesnīcā. Ja medusmēnesis /atpūtas ceļojums, vēlams 31- 10 dienas pirms ierašanās viesnīcā / kūrortā.


Minimālais / maksimālais ceļotāju skaits

No 2 – 100 personām un vairāk.


Pakalpojuma cena

Free Weddings ir iekļauta jau uzturēšanās viesnīcā, cenā ar luxury all-inclusive, kas sastāda uz 1 pers./ 7 naktīm, minimālā no USD 1200. Maksimālā – USD 9 800 (Suite bungalo uz ūdens, ar luxury all -inclusive, iekļaujot privāto sulaiņa servisu Butler Elite).

Viesnīcas paketes/ uzturēšanas cena, kurā ir jau iekļautas Free Weddings kāzas – atkarīga no viesnīcas numura kategorijas. Augstāku katergoriju numuri ir Club Level, Butler Elite vai Butler Elite Love Nest – tie attiecīgi ir dārgāki.


Citi piedāvājumi

Cenā luxury all-inclusive, iekļauts – neierobežoti restorāni, dzērieni (tai skaitā ekskluzīvu zīmolu), neierobežotas ūdens un sauszemes sporta aktivitātes (tai skaitā niršana ar akvalangu un golfs), transports no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, vakara izklaides programmas u.c.

Jaunlaulātajiem īpašais piedāvājums Premium Perks $ 1500 vērtībā – atlaide medusmēneša pakalpojumiem (piem. fotogrāfiju & video paketei, privātai pludmales lapenei, romanantiskām privātām vakariņām sveču gaismā okeānā krastā u.c.)

Medusmēneša īpašais piedāvājums (ja kāzas ir notikušas ne vēlāk kā 30 dienas pirms ierašanās Sandals kūrortā): eleganti servēts šampanietis un ziedlapiņām rotāts numurs, ziedu pušķis līgavai un romantiskas brokastis pasniegtas gultā.


Ieteikumi

Ieteicam ņemt līdzi kredītkarti, adapteri elektrībai (piem. Jamaikā 110 V elektrība), lai uzlādētu savas elektroierīces. Adapteri var bezmaksas arī izīrēt viesnīcā.

Vīza jeb pošu izziņa par vakcināciju (pret masalām, masaliņām un poliomielītu) nepieciešama iebraucot Jamaikā. Izziņu par potēm klients kārto pats. Pārējām salām/valstīm (Sentlūsija, Bahamas, Antigva, Grenāda, Barbadosa) – Latvijas pilsoņiem ir bezvīzu režīms līdz 30 dienām.

Silts, tropisks laiks no + 26C- līdz 34 C visu gadu. Mitrāks vai neregulāra lietus sezona īpaši oktobrī. Tropisko vētru laiks mēdz būt augusta pēdējā nedēļā, kas sakarā ar globālām klimatiskām izmaiņām nav paredzams.

Par drošības, tīrības/ dezinfekcijas noteikumiem skatiet šeit: Sandals Platinum Protocol & Cleanliness CEĻOJUMI

Līgavām iesaka