ANITAS SKUJAS VIESĪBU SPĒLES

ANITAS SKUJAS VIESĪBU SPĒLES

Kā panākt, lai svētki izdodas? Uzspēlējot Anitas Skujas viesību spēles!

  • Lieliskā dzimšanas dienas spēle “JUBILĀRS”, tev palīdzēs iepazīt jubilāru labāk vai beidzot pašam sajusties kā jubilāram.
  • Radoši aktīvā viesību spēle “KAS? KUR? KĀ?” tev parādīs, ka tavai iztēlei nav robežu – zīmēt karikatūras patiešām ir aizraujoši, bet rādīt smieklīgu teikumu, nepasakot ne vārda, ir vēl smieklīgāk.
  • Spēle “UZDIEDAM?” tavās mājās ienesīs prieku, draugu kompānijā iespēju izdziedāt iemīļotās latviešu dziesmas, raisīs vieglas sarunas un sirsnīgus smieklus!

Vairāk informācijas arī: ANITA SKUJA


Ikvienā mājā, ceļojumā vai ballītē iederēsies košās, labsirdīgās, dzīvespriecīgās un praktiskās Anitas Skujas viesību spēles. Tās spēlējot, jūs iepazīsiet viens otru labāk, sadraudzēsieties, uzdziedāsiet, izsmiesieties un atklāsiet sevī sen snaudošos talantus!

Anitas Skujas piedāvājumā ir lieliskā dzimšanas dienas spēle “JUBILĀRS”, radoši aktīvā viesību spēle “KAS? KUR? KĀ?” un jautri dziedošā viesību spēle “UZDZIEDAM?”

Spēles apraksti, video pamācības un veikals šeit: www.anitaskuja.lv/veikals/Kontaktinformācija: ANITAS SKUJAS VIESĪBU SPĒLES


INTERNETVEIKALS