Kāzu dzērieni

Neapšaubāmi populārākais kāzu dzēriens visā pasaulē ir šampanietis, bet, transformējoties kāzu tradīcijām, mainās arī kāzu dzērieni.

Kāzu dzērieni – gan stiprais alkohols, gan kokteiļu karte

Kāzas, gluži tāpat kā kāzu dzērieni, mēdz būt ļoti dažādi. Izvēloties alkoholiskos dzērienus kāzām, noteikti jāiekļauj gan stiprais alkohols, gan dzirkstošie dzērieni un vīns. Tāpat, veidojot kokteiļu karti, tajā jāiekļauj arī vasarai piestāvošie atspirdzinošie kokteiļi, piemēram, Aperol Spritz, Hugo, Mohito un citi kāzu dzērieni. Izvēloties alkoholiskos dzērienus, noteikti jāņem vērā to kvalitāte, jo tieši tā ietekmēs visas nākamās dienas kvalitāti.

Kāzu dzērienu nosaukumi

Kāzu eksperti visā pasaulē norāda, ka pārlieku personalizētu kāzu dzērienu nosaukumi vairs nav modē. Bārmeņi norāda, ka tādi kāzu dzērienu nosaukumi, kā, piemēram, “Jaunlaulāto skūpsts”, “Sapnis vasaras naktī” vai “Gulbja kliedziens” vairs nav aktuāli, jo citādāk bārmenis, kas ir nolīgts gatavot kokteiļus, lielu daļu laika pavadīs skaidrojot viesiem to sastāvu. Pastāv iespēja, ka bārmenis nogurs no šī pienākuma un sāks gatavot pats savus kāzu kokteiļus, lai atvieglotu savu darbu. Tāpat aizvien biežāk tiek gatavoti tādi kāzu dzērieni, kur salmiņi to dzeršanai nav nepieciešami vai arī tiek lietoti metāla vai bambusa salmiņi.

Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākos kāzu dzērienu piedāvājumus!

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka