INTERAKTĪVAS VIKTORĪNAS UN AKTIVITĀTES KĀZĀS

TV šovu spēles jūsu kāzās
INTERAKTĪVAS VIKTORĪNAS UN AKTIVITĀTES KĀZĀS>
  • +371 29996164
    +371 2999****
Valodas:   LV    RU    EN

Jauna un neredzēta aktivitāte kāzu viesu izklaidēšanai – interaktīvas viktorīnas un spēles. Viktorīna par jauno pāri un jautras aktivitātes viesiem.

www.spelusovi.com multimediālā programmatūra ir inovatīvākā savā jomā, jo ar tās palīdzību ir iespējams spēlēt ne vien viktorīnas, bet arī iesaistīt viesus citās jautrās aktivitātēs.

Īpaši kāzām tiek piedāvāti divi spēļu šovu nomas risinājumi:

  • Interaktīvās viktorīnas viesiem pirms jaunā pāra ierašanās. Atsevišķi novietotā stendā, gaidot jauno pāri, viesiem ar bezvadu atbilžu pultīm ir jāatbild uz dažādiem jautājumiem par līgavu un līgavaini. Par pareizajām atbildēm automātiski tiek skaitīti punkti un vakara gaitā ir iespēja apbalvot erudītākos jaunā pāra pazinējus.
  • Spēļu šovs ar interaktīvu viktorīnu un citām aktivitātēm laika posmā pēc vakariņām līdz mičošanai. Uz ekrāna vai projektora tiek rādīti dažādi jautājumi, saistībā ar jauno pāri, savukārt viesi ar bezvadu atbilžu pultīm atbild uz tiem. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, viesi tiek iesaistīti arī dažādās citās aktivitātēs – dziedāšanā, dejošanā, virtuālajās zirgu skriešanās sacīkstēs ar reāliem žokejiem, mēmajā šovā u.c. jautros uzdevumos. Visa spēļu šova laikā spēlētāji krāj punktus un beigās tiek apbalvoti labākie.

Spēļu šovu ir iespējams sadalīt vairākās kārtās, optimāli pa 20-30 minūtēm, starp kurām spēlē mūziķi vai arī ir citas aktivitātes, atbilstoši scenārijam. Interaktīvās viktorīnas un spēles var spēlēt gan individuāli, gan arī viesus sadalīt pa komandām vai atbilstoši galdiņiem. Ir iespējams pielāgot dizainu, kā arī spēļu kārtas un aktivitātes atbilstoši kāzu scenārijam.

 


KĀZU AKTIVITĀTES

Līgavām iesaka