PHÉNOMÈNE

Ekskluzīvas ‘undergarment-as-outerwear’ korsetes
PHÉNOMÈNE>
  • +371 28255388
    +371 2825****
Valodas:   LV    RU    EN

 

 

Ekskluzīvas ‘undergarment-as-outerwear’ korsetes

Hipersievišķība, pārliecība un brīvība atbrīvojusi korsetes no novecojušiem kanoniem. Mūsdienu sarežģīto metamorfožu rezultātā, korsete ir kļuvusi par unikālu aksesuāru, topot par ikonisku sievišķības un seksualitātes simbolu un ieroci. Korsete vairs nav saistīta ar fizisko kontroli pār augumu, bet gan par sieviešķīgu spēka izpausmi.

Tīras formas, tradicionāls siluets un mūsdienīgas akcentu detaļas. Korsete piemērota gan visīpašākajiem notikumiem dzīvē – svētkiem, kazām, koncertiem un citiem pasākumiem,  gan arī stilīgākai ikdienai, tikšanās reizēm ar draudzenēm kafejnīcā, randiņiem kinoteātrī vai vakariņām.


Katra PHÉNOMÈNE korsete ir tikpat unikāla kā jūs

Visas korsetes ir made to measure (šūšana pēc individuāliem parametriem) un, līdz ar to, atspoguļo grandiozu un fenomenālu koptēlu. Ekskluzīvie made to order korsešu modeļi tiek veidoti pēc individuāla pasūtījuma.


Izgatavošana

Izgatavošanas laiks ir apmēram 4-5 nedēļas. Mēs šujam pēc topošās korsetes īpašnieces individuālajiem parametriem, lai korsete graciozi piegulētu sievietes ķermeņa izliekuma līnijām.


Iegāde / Piegāde

Lai pasūtītu un precizētu informāciju, rakstiet uz @phenomene_couture oficiālo Instagram kontu, vai uz Whatsapp + 371 28255388.

Sūtam pa visu pasauli, Latvijā piedāvājam sūtīšanu ar Omniva vai individuālo piegādi Rīgā.KĀZU APAKŠVEĻA

Līgavām iesaka