SIA WINE COUNTRY

Augstas kvalitātes godalgoti vīni, par pieejamām cenām
SIA WINE COUNTRY>
  • +371 20031019
    +371 2003****
Valodas:   LV    RU    EN

 

Augstas kvalitātes un godalgoti vīni par pieejamām cenām, kurus mūsu komanda atlasīs tieši jūsu vajadzībām, lai šī diena būtu īpaša it visā.

Wine Country ir draugu un ģimenes uzņēmums, kas uz Latviju ir atvedis augstas kvalitātes un godalgotus vīnus par pieejamām cenām. Vīns ir mūsu hobijs, tāpēc jums piedāvājām visu to, ko paši labprāt baudām savās mājās. Mūsuprāt izcilam vīnam ne vinemēr ir jāmaskā daudz.

wine country vīna degustācija


Mēs saprotam, cik svarīgi var būt katra mazākā detaļa kāzu dienā, tāpēc noteikti ieteiksim katram jaunajam pārim, kāzu konceptam un  budžetam piemērotākos dzērienus šajā īpašajā dienā. Tā kā mēs atlasām vīnus ar īpaši augstu kvalitāti un mūsuprāt baudāmākos garšas un smaržas savienojumus, kas vienlaikus iekļausies saprātīgā budžetā, pie mums atradīsiet dažādus citur neredzētus, bet ļoti baudāmus vīnus.  Mūsu vīnus neatradīsiet lielveikalos,  bet atradīsiet dažos tiešām labos restorānos.

Pie mums atradīsiet lielākoties godalgotus vīnus no visiem Itālijas reģioniem


Vīna degustācija

Ja vēlaties paši par visu pārliecināties, piesakieties uz pirms kāzu vīna degustāciju, kuru saņemsiet dāvanā no Wine Country, ja izvēlēsieties vīnus pasūtīt no mums (Rīkojam arī degustācijas pie partneriem Andrejostā).

Mēs arī saprotam, ka ir neiespējami uzminēt cik un kādus vīnus tieši izvēlēsies nobaudīt kāzu viesi, tāpēc piedāvājam elastīgus noteikumus – pāris var droši pasūtīt vīnus ar rezervi un pāri palikušo daudzumu atgriezt atpakaļ pēc kāzām kā arī saņemt atpakaļ samaksāto naudu par neizdzertajām pudelēm. Tādejādi nebūs jāuztraucas par to, ka varētu pietrūkt, kā arī jādomā, ko vēlāk iesākt ar visu neizdzerto vīnu daudzumu.

wine country vīna degustācija


Pasūtīšana

Pie īpaši lieliem pasūtījumiem, vai arī specifiskām izvēlēm, iesakām veikt pasūtījumu 3 nedēļas pirms kāzām, taču citādi vienmēr atradīsim piemērotus variantu jebkurai kāzu viesu gaumei kaut vai šodien.


KĀZU DZĒRIENI

Līgavām iesaka