MAREKS RADZĒVIČS

Čells jaunā skanējumā
MAREKS RADZĒVIČS>
  • +371 25981233
    +371 2598****
Valodas:   LV     EN

Mareks Radzēvičs ir profesionāls čellists, komponists un aranžētājs, kurš čellam pievērsies jau 5 gadu vecumā, un kopš tā laika paspējis iegūt Maģistra grādu čella spēlē, ieskaņojis 3 albumus, piedalījies daudzos muzikālos projektos, un koncertējis gandrīz visā Eiropā.

Viņa kāzu pieredze nu jau mērāma vairāk nekā 10 gadu garumā, kuros Mareks ar čellu uzbūris īpašu noskaņu kāzu ceremonijās un svinībās gan Latvijā, gan ārpus tās.

Lai gan klasiskajai mūzikai ir neatņemama vieta viņa dzīvē, pēdējo gadu laikā koncertos, kāzās un citos pasākumos Mareks Radzēvičs uzstājas, atskaņojot populārās mūzikas kaverversijas savās aranžijās. Čella izpildījumā tās iegūst pavisam jaunu dzīvību un skanējumu.

Mareks aktīvi strādā pie savas mūzikas ierakstīšanas un publicēšanas, tāpēc  viņa darbus vari atrast un noklausīties visās populārākajās digitālās mūzikas straumēšanas vietnēs, piemēram: SPOTIFYAPPLE MUSICYOUTUBE 


Mūzikas veids / stils

Instrumentālā mūzika, popmūzika.


Pakalpojuma cenas

Pakalpojuma cena ir atkarīga no atrašanās vietas, pasākuma specifikas, uzstāšanās ilguma, kopējā uz vietas pavadītā laika, apskaņošanas vajadzībām, papildus sagatavošanās darbiem pirms pasākuma (piemēram, klients vēlas, lai tiktu sagatavota īpaša dziesma, u.tml.).


Mūzikas aprīkojums

Atkarībā no pasākuma specifikas un lokācijas, mainīsies arī apskaņošanas vajadzības (mazākām telpām/pasākumiem aparatūru nodrošina Mareks, bet, ja nepieciešams piesaistīt papildus apskaņošanu un skaņu tehniķi, to Mareks organizē no savas puses, un izmaksas sedz klients). Lietus laikā nepieciešama nojume vai pasākums jāpārceļ iekštelpās.


 

 

 

 

 

Līgavām iesaka