PRIKE LATVIJA SADARBĪBĀ AR TANQUERAY DŽINU

Tanqueray džina dārzs tavās kāzās
PRIKE LATVIJA SADARBĪBĀ AR TANQUERAY DŽINU>
Valodas:   LV    RU    EN

prike tranqueray

Tanqueray džina vēsture ir aizsākusies 1830.gadā, kad Charles Tanqueray (Čārlzs Tankerijs) izgatavoja perfekto džina recepti, kuru izmanto šodien un kļuvusi par ikonisku garšu un zīmolu.

Tanqueray piedāvājumā ir vairāku veidu džini:

  • Tanqueray London Dry džins, kas ir lieliski sabalansēts un radīts, lai baudītu ideālo T&T – Tanqueray & Toniku. Ideālais pasniegšanas veids 50ml Tanqueray džins, 150ml Fever Tree toniks & pilna glāze ar ledus & laima daiviņa.
  • Tanqueray Sevilla ir Spānijas saulaino apelsīnu džins, kas ir maigs un jūtamas apelsīnu notis. Ideālā pasniegšana: Tanqueray Sevilla 50ml, 150ml Fever Tree toniks & ledus & apelsīna šķēlīte
  • Tanqueray Ten ir radīts limitētā daudzumā un jūtami svaigas citrusa notis. Tanqueray Ten džins 50ml, 150ml Fever Tree toniks & greipfrūta sķēlīte.

prike tranqueray kazu dzerieni kokteili


Piedāvājam

Iegādāties alkaholiskos dzērienus no Prike Latvija sortimenta, kā arī saņemt konsultāciju kā pareizi pasniegt, sagatavot dzērienus un kokteiļus.


Piegāde / Pasūtīšana

Pasūtījumu vēlams veikt vismaz nedēļu pirms pasākuma, tos varat saņemt divas dienas nedēļā – otrdienās un piektdienās. Pasūtījumu piegādi nenodrošinam, pēc preces ir jābrauc pašam uz Prike Latvija ofisu, Tīraines ielā 1, Rīgā.

Minimālais pasūtījuma apjoms 75eur. Dāvanu kartes nepiedāvājam.


Prike Latvija jau vairāk kā 20 gadus piedavā pasaulē pazīstamāko premium alkoholisko dzērienu zīmolus. Piegādāvajam iegādāties arī citu zīmolu alkaholiskos dzērienus – Captain Morgan, Johnnie Walker, Gordons, Zacapa, Talisker, Lagavulin, Hennessy, Moet&Chandon, Veuve Clicquot, Dom Perginon, Belvedere, kā arī dažādus vīnus B&G, Zonin Prosecco u.c.

Ar pilno Prike Latvija produktu klāstu varat iepazīties sazinoties ar EDGARU ELBERGU – KĀZU VADĪTĀJUKĀZU DZĒRIENI

Līgavām iesaka