SANIJA MUSIC

Pasaulīgas mīlas stāstu kompozīcijas
SANIJA MUSIC>
  • +371 26548473
    +371 2654****
Valodas:   LV    RU    EN

Šarms no Jazz/Soul mūzikas un pasaulīgām mīlas stāstu kompozīcijām līdz oriğinālajai mūzikai un pašmāju komponistu skaistākajām melodijām. Sanija mūzikā daudz runā par mīlestību.

Dziedātāja Sanija Būmane, kura aktīvi muzicējusi kopš 2012. gada Latvijā slēgto pasākumu ietvaros, pilsētas svētku norisēs, tā arī restorānu dzīvās mūzikas noskaņas radīšanā ar pavadošo sastāvu piedāvā: MĪLESTĪBAS STĀSTUS mūzikā ar šarmantu, jaukas atmosfēras piepildītu muzikālo sniegumu jūsu izvēlētam notikumam.

SANIJAS repertuārs daudzveidīgs – pasaules melodijas, Jazz standarti, romances, kā arī pašmāju komponistu skaņdarbi, repertuāru pielāgojot dažādiem mērķiem un noskaņai – kā koncertu, tā arī fona mūziku atmosfēras radīšanai, kāzu īpašam veltījumam, vakariņām, vai dejām, jeb arī izvēlē oriğinālmūzikas performance.

Uzstājās kopā ar lieliskiem pavadošajiem instrumentālistiem klavieru/ğitāras pavadījumā, ko iespējams piekrāsot ar kontrabasa, bungu, perkusiju, pūtēju un citu instrumentu piesaistīšanu. Pati pagaidām dzīvojot Londonā, tostarp viesojoties mājās un sadarbojoties ar Latvijas mūziķiem atkarībā no pasākuma specifikas.

sanija music


BIO


Kopš SANIJAS aktīvas muzicēšanas aizsākšanas ceļi strauji aizveduši ārpus Latvijas robežām, sadarbojoties ar daudzu tautību mūziķiem, gadu muzicējot dažādos Francijas reğionos vietējā mūziķu Jazz apvienībā, tostarp iepriekš dzīvojot un muzicējot Šveicē, Katalonijā, Kiprā, kā arī viesojoties muzikālos izbraucienos Norvēğijā, Vācijā, Maskavā un Anglijā!

Kopš 2018.gada Sanija sāka vairāk pievērsties savai oriğinālmūzikai, izdodot pirmos singlus SAULEI un ŠAJĀ LAIKĀ, kā arī šā gada oktobrī piesakot savu pirmo oriğināldziesmu angļu valodā I AM ALL. Pagaidām attīsta savu muzikālo virzienu dzīvojot Londonā, papildinot zināšanas mūzikas producēšanā, strādā pie debijas albuma un ar lielāko prieku atvērta muzikāliem izbraucieniem jebkurā no pasaules valstīm.

Dzīvās mūzikas performances pieejamas kā Latvijā tā arī Anglijā, jeb Francijā, Kiprā, kā arī citā jums vēlamā galamērķī.

Mūziķu izmaksas atkarīgas un plānojamas no valsts/galamērķa, iesaistīto mūziķu daudzuma, kā arī pielāgojamas attiecīgi pasākumam, vietai, notikuma prasībām un vēlmēm.

Esmu ļoti atvērta izskatīt katra pasākuma iespējas un vēlmes!

sanija music

 


Vairāk par SANIJU mūzikā:

Pasaules mūzika/Jazz noskaņas mīlas stāsti, pašmāju autoru mūzika:

 

 

 

 

 

 


Oriğinālā mūzika:

I AM ALL /2020

SAULEI / 2019

ŠAJĀ LAIKĀ / 2019KĀZU MŪZIKA

Līgavām iesaka