Pirmo gadu ar mums

AQUATICA

Latvija, Jelgava, Langervaldes iela 1

+37127057000 +3719807877

Aquatica Latvija

Aquatica Europe

LV, EN, ES, AE, DE, FR, IT, RU

Sūtīt ziņu AQUATICA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

AQUATICA tika izveidota 2003. gadā, tās dibinātāji ir centušies atrast pasaulē talantīgākos inženierus, dizainerus un meistarus, lai radītu pasaules klases produktus jūsu vannas istabai. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt klientiem patiesi unikālu un patīkamu vannas kultūras pieredzi, apvienojot ergonomikas zinātni un dizaina estētiku.

Produkti

AQUATICA piedāvā plašu vannas istabas mēbeļu un aprīkojuma klāstu jebkurai gaumei. Izturīgas, izsmalcinātas, ar augstākām tehnoloģijām aprīkotas un videi draudzīgas vannas, burbuļvannas, izlietnes, baseini, dušas un citi vannas istabas piederumi un mēbeles. 

No kāda materiāla ir jūsu vannas?

Galvenokārt, produktus ražojam no akmens masas, bet veikala klāstā ir arī akrila, stiklašķiedras un koka vannas, un baseini.


Cik sver Aquatica vannas?

Aquatica vannas sver no 50-200 kg, atkarībā no modeļa. Tas nozīmē, ka tās ir pietiekami vieglas, lai to uzstādīšanai nebūtu nepieciešama grīdas papildu nostiprināšana. Precīzu katra modeļa svaru iespējams uzzināt mūsu mājaslapā.


Vai jums ir izstāžu zāle?

Aquaticai nav salonveikala. Mēs galvenokārt pievēršamies tirdzniecībai tiešsaistē, ņemot vērā, ka mūsu klāstā ietilpst vairāk nekā 100 vannu modeļu. Mūsu klienti ir laipni aicināti apmeklēt mūsu rūpnīcu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Lai norunātu tikšanos, lūdzu, zvaniet: +371 27057000.


Kā es varu veikt pasūtījumu?

Pasūtījumus iespējams veikt tieši mūsu tiešsaistes veikalā vai sazinoties ar mūsu pārdošanas un atbalsta dienestu pa tālruni +371 27057000.


Vai mani iegādātie produkti ir apdrošināti un vai man jāparakstās par pasūtījuma saņemšanu?

Visi mūsu sūtījumi ir pilnībā apdrošināti. Mūsu trešās puses pārvadātāji sazināsies ar jums, lai ieplānotu piegādes datumu un, piegādājot preci, pieprasīs jūsu parakstu. 


Kad es saņemšu savu pasūtījumu? Cik ilgā laikā ir iespējams saņemt Aquatica produktus?

Noliktavā pieejamās preces var tikt izsniegtas 48 stundu laikā. Individuālu pasūtījumu izpilde ilgst no 6 līdz 10 nedēļām. 
Citi pakalpojumu sniedzēji