RAWCAKE.LV

Veselīgi deserti no dabīgām sastāvdaļām
RAWCAKE.LV>
  • +37120406666
    +3712040****
Valodas:   LV    RU    EN

rawcake

 

Visi vēlas būt veseli un vienlaikus ēst saldumus. RawCake veselīgie bezgrēka deserti ļauj iepriecināt sevi ar saldumiem un neuztraukties par liekiem kilogramiem.

RawCake kūkas nav tendence, tās ir dzīvesveids.

Mūsu receptes ir izstrādātas māmiņām, kas baro bērnu ar krūti, sportistiem, bērniem, cilvēkiem ar alerģiju, vegāniem, diabētiķiem un svaigēdājiem. Mēs rūpējamies par jūsu veselību un vēlamies ienest veselīgus saldumus jūsu dzīvē.

RawCake kūkas nesatur rafinētu cukuru, laktozi, lipekļus (glutēnu), olas, konservantus, margarīnu, želatīnu, cepamo pulveri, mastiku, piedevas “E”. Mēs piedāvājam mazos desertus (kapkeikus) un kūkas, sākot no 500g un daudzkilogramu kūkas, līdz 3 stāviem.

Strādājam pēc iepriekšpasūtījuma, bet ļoti ātri, jo mūsu sauklis ir: “Pasūti kūku šodien līdz 22:00, saņem jau rīt”.

rawcake kazu saldumi un kukas
Kāzu saldumi: RAWCAKE

Veicam piegādi Rīgā, Mārupē, Jūrmalā un Rīgas rajonos. RawCake lepojas ar savu individuālo pieeju katram klietam. Dekorējam kūkas ar ogām, ziediem un augļiem, kā arī veicam uz kūkām uzrakstus.

RawCake kūkas ir “dzīvās kūkas”, kas tiek pagatavotas no augošām sastāvdaļām.

Ir svarīgi atzīmēt, ka kūkas netiek pakļautas termiskai apstrādei, kas nozīmē, ka tiek saglabātas visas organismam nepieciešamas augļu izcelsmes vitamīni. Galu galā, neaizmirstiet, ka produkti ir 100% veselīgi tikai neapstrādātā veidā. Dzīvības spēks svaigēdāju pārtikā ir tīra enerģija. Iespējams, daudziem ir jautājums, no kā tad sastāv šīs veselīgās kūkas? Atbilde ir vienkārša – pagaršojiet to!

Sīkāka informācija par sastāvdaļām, pasūtīšanu, cenām atrodama mūsu mājas lapā www.rawcake.lv

Kāzu saldumi: RAWCAKE
Kāzu saldumi: RAWCAKE
Kāzu saldumi: RAWCAKE

KĀZU SALDUMI

Līgavām iesaka