1 gadus ar mums

SIM CREATES

+371 29627752

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu SIM CREATES


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

SIM Creates aicina – esi koša! Vecmeitu ballītei piestāvēs, jautru čalu pavadībā, radīt neaizmirstamus ziedu vai fantāzijas kroņus, lai pēc tam vienotā radīšanas piedzīvojumā saistītas, ļautos aizraujošam piedzīvojumam.

Meistarklase piemērota vecmeitu ballītēm.

Ar visiem nepieciešamajiem materiāliem dodos uz klienta izvēlēto vietu, nepieciešama elektrība, galdi, krēsli, lai ērti strādāt, ja to var nodrošināt, tad iespējams organizēt meistarklasi kaut meža vidū.


ZIEDU KROŅU MEISTARKLASE

Sava unikālā ziedu vainaga, pusvainaga vai stīpiņas radīšana no skaistiem mākslīgajiem ziediem un dekoratīvajiem elementiem, kas lieliski kalpos kā košs fotosesijas atribūts.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

KRISTĀLA PĒRLĪŠU KROŅU MEISTARKLASE

Mirdzoša pērlīšu kroņa radīšana, lai ikviena dalībniece sevi kronētu par visskaistāko un spoži uzmirdzētu gan vasaras saulē, gan ziemas sniegā, jo pērlīšu kroņi ir aktuāli visu sezonu.

  • Meistarklase norit vidēji 3 stundas.

FANTĀZIJAS KROŅU MEISTARKLASE

Meistarklase, kuras laikā var ļaut brīvu vaļu savam radošumam un rotaļīgumam, jo no pieejamajiem materiāliem (mākslīgajiem ziediem, pērlītēm, spalvām, stieplītēm, utt.), iespējams izgatavot fantāzijas kroni, kas būs absolūti unikāls un, pilnīgi noteikti, fantastisks, pašu rokām darināts vasaras festivālu aksesuārs.

  • Meistarklase norit vidēji 2 -3 stundas.

ZIEDU KAKLAROTAS MEISTARKLASE

Iespēja radīt burvīgu ikviena tērpa papildinājumu – ziedu apkakli, kas nav tik plaši izplatīts aksesuārs kā ziedu galvas rotas, taču, nešaubīgi, ienes košas krāsas garderobē un vienkāršu topiņu nekavējoties pārvērš par efektīgu svētku apģērbu.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

ZIEDU APROCES MEISTARKLASE

Radi skaistu akcentu ikvienam tērpam un pasākumam – ziedu aproci. Šo aksesuāru bieži izvēlas līgavas māsas un vecmeitu ballīšu dalībnieces.

  • Meistarklase norit vidēji 1 – 1,5 stundu.

SAPŅU ĶĒRĀJU MEISTARKLASE

Sava mājas dekora, sapņu sarga vai lieliskas dāvanas radīšana no spožām lentītēm, košām spalvām un pērlītēm, krāsainiem diedziņiem, ievijot tajā tikai labākās domas un mieru.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

DZĪVO ZIEDU VAINAGU MEISTARKLASE

Iespējams izgatavot arī ziedu kroni no dzīvajiem ziediem. Nav nepieciešama elektrība, iespējams darboties jebkur. Meistarklasi iespējams papildināt ar stāstījumu par ziedu simbolisko nozīmi topošās sievas vainagā.

    • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

sim-creates vecmeitu ballite


Cenas

Izmaksas ir vidēji 20-25 eur no personas (visi materiāli iekļauti cenā), atkarīgs no izvēlētās meistarklases vieda un nepieciešamajiem materiāliem, un ceļa izdevumiem.


Dalībnieku skaits

Vēlamais skaits – 10 cilv., bet var vienoties atsevišķi arī par mazāku dalībnieku skaitu.


Papildus piedāvājumi

Atsevišķi vienojoties, papildus iespējami arī hennas zīmējumi vai hennas zīmēšanas meistarklase, lai katrs pats var radīt zīmējumu sev.

Papildus pieejama arī SimMaize dabīgā ierauga maizes cepšanas aktivitāte topošajai sievai, kas var tikt apvienota ar jebkuru no augstākminētajām meistarklasēm (papildus 25e). Topošā sieva iejauc maizes mīklā sev tīkamās piedevas (sēklas, riekstus, garšvielas), ieprieš mēģinot uzminēt pēc smaržas, skata kas tās ir (tādā veidā var saprast vai būs laba sieva, kas vēl jāpilnveido), tad mīklu liek formiņā, izrotā un liek cepties. Kamēr maize cepās, notiek izvēlētā meistarklase, pēc tam maizīte paliek topošajai sievai, lai cienātu draudzenes vai nestu degustēt līgavainim.

Iesakam ņemt līdzi darbošanās prieku, visiem sanāk!

Vairāk info arī: SIM CREATES


VECMEITU UN VECPUIŠU BALLĪTESCiti pakalpojumu sniedzēji