1 gadus ar mums

Matua Chardonnay

+371 67628895

spiritsandwine.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Matua Chardonnay


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

  • Vīnoga: Chardonnay 100%
  • Valsts/Reģions: Jaunzelānde
  • Vīna tips: Sauss baltvīns
  • Piezīmes: Īpašais marķējums uz vīna etiķetes "Chill check" palīdz noteikt labāko vīna pasniegšanas temperatūru. Ievietojiet vīnu ledusskapī vai vīna dzesētājā, kad vīns būs sasniedzis vēlamo pasniegšanas temperatūru, baltās sniegpārslas marķējums uz pudeles etiķetes kļūs zils.

MATUA vīna darītavas stāsts ir aizsācies 1966. gadā West Auckland, kur divi brāļi Bill un Ross Spence dibināja savu vīna darītavu. Trešās paaudzes vīndari ar vīziju uzcelt jaunu vēsturi Jaunzēlandes vīnu industrijā.

Brāļi Bill un Ross bija pirmie, kuri saražoja Sauvignon Blanc vīnu Jaunzēlandē (1974. gadā) un kļuva par patiesiem Jaunzēlandes vīna nozares pionieriem.

Šodien Matua vīna darītava ir slavena, ne tikai ar lielisku Sauvignon ražošanu, bet tā ir viena no Jaunzēlandes visvairāk apbalvotākajām un starptautiski atzītajām vīna darītavām, kas ražo arī kvalitatīvus Pinot Noir un Chardonnay vīnus.

Vīnam piemīt lieliska garša ar atsvaidzinošu dinamisku svaigumu. Vīnā dominē greipfrūta un citrusu aromāti. Garša ir daudzveidīga, kurā ir pamanāmas sulīgo augļu nianses, kas pārklājas ar elegantu franču ozolkoka notīm.


Ēdienu saderība

Piemērots pasniegšanai ar ceptas vistas un cūkgaļas ēdieniem, salātiem un viegliem sieriem.

Pasniegt atdzesētu līdz 8-9 ºC.


 Citi pakalpojumu sniedzēji