Meistarklases

Meistarklases kā aktivitāte ir piemērota ne tikai pirmskāzu ballītēm, bet arī dažādiem citiem svētkiem un notikumiem. Meistarklases var būt visdažādākās – sākot no kūku cepšanas un rotu izgatavošanas līdz pat niršanas nodarbībām.

Meistarklases pieaugušajiem un bērniem

Meistarklases ir tāds aktivitāšu formāts, kas piemērots ikvienam. Tieši tādēļ izdosies atrast gan meistarklases pieaugušajiem, gan meistarklases bērniem. Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos meistarklašu piedāvājumus visā Latvijā.

Meistarklases – veids, kā kopīgi pavadīt laiku

Meistarklases sniedz patīkamas emocijas, tādēļ nemaz neizbrīna fakts, ka tās pēdējo gadu laikā kļuvušas par vienu no pirmskāzu ballīšu iecienītākajām aktivitātēm.

Galvenais princips jebkurā meistarklasē – iemācīties ko jaunu, un, lai tas sakristu ar cilvēka, kam tā tiek dāvināta, interesēm. Pēdējā laikā ļoti populāra ir gleznošanas meistarklase, kur mākslinieka pavadībā tiek uzgleznots savs mākslas darbs – pie tam to var darīt arī kopā ar mīļoto cilvēku. Pat bez mākslinieka talanta meistarklasē var radīt skaistu darbu, kuru pēc tam piekārt mājās goda vietā, lai tas kalpo kā skaista atmiņa. Tādā veidā dažādas meistarklases var kļūt par lielisku randiņa ideju.

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka