Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KRISTĪNE GRĪNVALDE TOP

KRISTĪNE GRĪNVALDE

8 gadus ar mums

+371 29122140

kristinegrinvalde.com

LV, EN, RU

Sazināties ar KRISTĪNE GRĪNVALDE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kristīne Grīnvalde ir pieprasīta kāzu fotogrāfe ar vairāk kā desmit gadu pieredzi, fotografējot Latvijā un ārpus tās. Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas biedrs. Savu fotografēšanas stilu saista ar krāsu niansēm, kas savijas ar maigām emocijām, stila tīrību un elegantām detaļām. šāds stils uzrunā radošas personības, līgavas, kuras interesē māksla, arhitektūra, ceļošana, kurām mode, elegance un estētika būs nozīmīgi aspekti gan ikdienas gaitās, gan kāzās.

Līdz kāzām Kristīnei ir svarīgi uzturēt sirsnīgu komunikāciju ar saviem pāriem, tieši tādēļ viņa uzņemas nelielu kāzu skaitu, lai var atrast laiku šādai personīgai saiknei ar katru. Nereti līdz kāzām pāris kļūst par draugiem, jo vairāk ir ļaušanās un uzticēšanās fotogrāfam, jo labākas bildes izdosies.

“Maigums ir tas, ko cenšos sajust katra pāra attiecībās, vai viņi ir kopā tikai nesen un taureņi lido vēderā vai, nodzīvojot labu laiku līdzās, zina viens par otru visu, bet maigās jūtas paliek tikai stiprākas. Maigums mani iedvesmo, tāpat kā elegance un emocijas,” saka Kristīne Grīnvalde.

Tiekamies jūsu elegantajos svētkos!


Kādu fotogrāfijas veidu un stilu Jūs piedāvājat?

Kristīne fotografē kāzas un portretu fotosesijas (pāru un individuālās), kā arī modi. Saglabājot atmiņas par īpašiem notikumiem, iespējams pasūtīt skaistus albumus. Pieejamas dāvanu kartes.

Kāzu dienu galvenokārt dokumentē fotožurnālistikas stilā, t.i. vērojot no malas, taču, lai notvertu ne tikai dabiskus, bet arī radītu pārdomāti skaistus, estētiskus mirkļus, sniedz radošos norādījumus pozēšanā, it sevišķi pāra fotosesijas laikā un līgavas/līgavaiņa gatavošanās procesā. Angļu valodā šādu fotografēšanas virzienu sauc par editorial wedding photography.


Cenas

Atkarīgas no stundu skaita, kāzu norises vietas (Latvijā vai ārpus tās). Nepārvietojas ar savu auto, nelieto dronu.


Kādās vietās Jūs fotografējat?

Kristīne fotografē kāzas un fotosesijas Latvijā, Itālijā, Francijā un citur Eiropā.