Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar PIENA MUIŽA & BERGHOF


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Svinības muižā

Piena muižas greznajās zālēs kāzu galdus klājam svinībām līdz 80 cilvēkiem, bet, ja izvēlaties zviedru pašapkalpošanās galda klājumu, tad līdz pat 250 cilvēkiem. Kāzām šaurā lokā aicinām izmantot atsevišķas zāles. Ja vēlaties svinīgā un harmoniskā gaisotnē dot jāvārda solījumu - aicinām rīkot laulību ceremoniju kādā no muižas zālēm vai muižas plašajā dārzā, izvēloties sev tīkamāko vietu.


Viesu skaits

Muižas ēkā piedāvājam trīs  zāles - 108 m2 (50- 70 personas), 36 m2 un 30 m2 (mazākām svinībām - līdz 30 personām).

Atsevišķā mājā atrodas Lielā svinību zāle - 300 m2 ( Stāvvietas līdz 200 personām, bet sēdvietu skaits līdz 150 personām). Lieliska vieta lielām kāzām!


Laulību reģistrācija

Mums ir ideāla vieta laulībām ar savu mācītāju.


Papildus piedāvājumi

Varam noorganizēt dzērienus, šampanieti, uzkodas, svētku mielastu, nakšņošanu, mičošanas vietu.


Pakalpojuma cena

Katrs viesis ir pelnījis individuālu pieeju, ņemam vērā viņu vēlmes un vajadzības.


Norises vieta

Pieejamas zāles: (slēgta telpa) ziemas terase ar logiem un Rožu āra terase (ar rožu krūmiem gar terasi).

Muižas parks laulības ceremonijai.

Piena muižas telpa un apkārtne atbilst gan fotogrāfijām Instagram, gan atmiņas albumam.


Smalkas svinības Baronstaļļos

Baronstaļļi - tā ir lielā svinību māja. Te savus viesus varēsiet pārsteigt ar oriģinalitāti plašo telpu pielāgojot savam radošajam lidojumam. Baronstaļļi - tas ir iespaidīgi - 300 m2. Iespējams visdažādākais galdu klājums, kā arī visromantiskākā un jautrākā balle! Piena muižas ļaudis neskoposies ar priekšlikumiem!


Diena pirms kāzām

Lai līgava piedzīvotu visskaistāko dienu un līgavainis būtu no visiem organizēšanas kreņķiem brīvs, aicinām jauno pāri jau dienu pirms lielā notikuma palikt Piena muižā - Barona fon Mēdema numuriņā, dāvanā saņemot vannu peldi Tikai TU un ES! Izvēlieties sev tīkamāko no SPA rituāliem, un mēs jūs palutināsim! Rožu krodziņā gādāsim, par romantiskām vakariņām sveču gaismā!


Nakšņošana jaunlaulātajiem

Mēs zinām, ka jaunais pāris savās kāzās lidinās metru virs zemes un šo attālumu līdz realitātei vēlamies tikai palielināt, tāpēc lutināsim viņus pēļos barona fon Mēdema numuriņā. Saskaņā ar jūsu vēlmēm, mēs izrotāsim to ar rožu ziediem un nākošajā rītā numuriņā pasniegsim brokastis.


Nakšņošana viesiem

Piena muižas kompleksā var nakšņot līdz 115 cilvēkiem. Kungu mājā ir 14 divvietīgi numuriņi, Muzeja mājā ir 9 divvietīgi numuriņi, Kungu mājas mansardā varam izvietot matračus līdz 50 cilvēkiem, kā arī numuriņos iespējams ievietot papildvietas.


Kāzu mielasts

Piena muiža lepojas ar pavāriem, kas vienlīdz profesionāli vienkāršas maltītes pārvērš par svētkiem un baronu cienīgus kārumus gatavo no vienkāršiem produktiem. Atkarībā no jūsu vēlmēm, kāzu mielasts tiek plānots sadarbībā ar muižas pavāriem, kāzu rīkotājiem, vedējiem un muižas vadību.


Vedējiem

Senatnīgi romantisks un jestrs pasākums jaunajam pārim - Jaunā pāra izdarības JAUNSAIMNIEKI. Tā ir praktisku zināšanu iegūšana jaunās kopdzīves veiksmīgai uzsākšanai. Priekšā neteiksim, pārsteigumu nesabojāsim. Ieskatu un aptuvenu informāciju lasiet piedāvājumā. Pasākums JAUNSAIMNIEKI var kalpot arī kā pieturvieta garām braucošajiem kāziniekiem. Jā, mums ir viena pusraibaļa, ko liksim slaukt!


Rožu dārza un ābeļu dārza stādīšana

Lai iemūžinātu jūsu dienu, mēs piedāvājam iestādīt rožu krūmu vai ābelīti muižas dārzā. Atbrauciet ar savu stādu vai palūdziet to sagādāt mums! Muižas dārzu zinātāji ieteiks arī vēlamās šķirnes. Var arī ierakt zemē kādu piemiņas velti, ko pēc gada vai desmit izrakt un apskatīt.


Medusmēnesis

Romantiku, kas virmo gaisā, jāsaglabā pēc iespējas ilgāk, tāpēc piedāvājam jaunajam pārim baudīt atpūtu Piena muižā, izmantojot kādu no aktuālajiem piedāvājumiem un SPA rituāliem. Uzrādot laulību reģistrācijas apliecību un rezervējot Piena muižā Barona fon Medema numuriņu, dāvanā saņemsiet Piena vannas peldi Tikai Tu un Es vēl nedēļu pēc kāzu dienas! Izbaudiet Melnās akmens pirts rituālu ar pirtnieku vai lutināšanos Lauku SPA mājā!