Sūtīt ziņu With Lace


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Zīmols With Lace piedāvā dažāda veida līgavu aksesuāru izstrādi. Tiek piedāvāti auskari, matu rotas, dažāda veida jostas u.c.

Aksesuāri tiek veidoti pēc individuāla pasūtījuma. Pirms tiek atrasts piemērotākais dizains, līgava sniedz informāciju par plānoto frizūru, ja iespējams, atsūta foto ar kleitu vai citas svarīgas detaļas, kas ļauj pēc iespējas vairāk saprast, kāda būs kopējā kāzu noskaņa. Ir pieejami daudz un dažādu stilu jau gatavi paraugi, kurus var izvēlēties, vai arī ieviest savas korekcijas un vēlmes.

Izgatavošana

Aksesuāru izstrādē tiek izmantoti augstvērtīgi materiāli, tādi kā Swarovski kristāli, saldūdens pērles, strausu spalvas, sudrabs, apzeltīts sudrabs u.c.

Izstrādes termiņš ir līdz 3 nedēļām.


Iegāde

Piegāde iespējama ar pakomātu starpniecību. Ja nepieciešams sutīt uz ārzemēm, tiek piedāvāta arī tāda iespēja.

Gatavos aksesuārus iespēja iegādāties kāzu kleitu dizaina studijā “Amelii” Avotu ielā 23A


Cenas

Tā kā sortiments ir plašs, arī cenas ir ļoti dažādas. Sākot ar nelieliem auskariem un matu rotām no 25 eiro, līdz 150 eiro par apjomīgu diadēmu. Taču vidēji matu rotas cena ir 30-55 eiro, jostiņu cenu diapazons 40-80 eiro.


Citi piedāvājumi

Katra lietiņa tiek skaisti iesaiņota, lai ir prieks to saņemt, atsaiņot un arī pēc svētkiem skaisti noglabāt. Aksesuāri tiek iesaiņoti tā, lai tos varētu pasniegt arī kā dāvanu. Iegādei pieejamas arī dāvanu kartes.Citi pakalpojumu sniedzēji