Sūtīt ziņu Līgatnes vīna darītava


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Līgatnes vīna darītavas kaislība ir Latvijas dabas bagātību atspoguļošana dažādos garšas piesātinātos dzērienos, izceļot katras ogas, augļa vai zieda dabīgo tam raksturīgo aromātu, burvīgo garšu un skaisto krāsu. 

Ģimenes uzņēmums dibināts 2010. gadā un ražo vairāk kā 20 veidu vīnus. Gan sausos, gan pussaldos un saldos. Ogas un augļi tiek ievākti Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Purvā - lācenes, mežā - mellenes, brūklenes, priežu čiekuri, dārzā - avenes, upenes, rabarberi, pļavās - pieneņu ziedi.

Līgatnes vīna darītava gatavo arī ogu, augļu destilātus, ābolu brendiju, liķierus, uzlējumus un sulas. Ik gadu vīna darītava saņem godalgas par vīnu kvalitāti. Vairākkārt apbalvots gan Latvijā, gan Baltijā ir ābolu ledus vīns. Tā neatvairāmā garša, aromāts un zeltainā krāsa neatstās vienaldzīgu nevienu. Tas ir īsts Latvijas dārgums.

Dzērienu klāsts ir paplašinājies tuvu pie 100, tāpēc ieskaties mūsu mājaslapā un izvēlies savu īsto - Līgatnes vīna darītavas veikals. 


Vīna degustācija

Romantisks vīna baudīšanas pasākums sveču gaismiņā smilšakmens alā Līgatnē, klintī „Lustūzis”.

Degustācijas laikā uzzināsi ko jaunu par Līgatnes vēsturisko papīrfabrikas ciematu, alām, klintīm, vīna darināšanu un Līgatnes vīna darītavas sasniegumiem, bet pats galvenais, varēsi arī nobaudīt dažādu veidu dzērienus kopā ar uzkodām - vietējās govs sieru.

Degustācijas pasākums ilgst aptuveni 30 minūtes ar iespēju uzkavēties līdz 1 stundai, uzdot jautājumus, saņemt atbildes un izbaudīt alas gaisotni. Ja vēlēsies varēsi arī iegādāties vīna darītavas produkciju un turpināt garšu piedzīvojumu mājās vai kādā jubilejā. Šoferīšiem piedāvājam bezalkoholiskos dzērienus, bērniem – bezalkoholiskais bērnu komplektiņš. Tuvākā adrese pie klints – Līgatne, Spriņģu iela 3.


Papildus piedāvājumi

  • Vīndara dēls taisa dažāda dizaina praktiskus virtuves dēlīšus, ko vari personalizēt dāvanām ar kādu laimes novēlējumu, datumu vai rakstu.
  • Kombinē dažādus dzērienus, tējas un citus mūsu produktus dāvanu komplektos.
  • Ja dodies uz Līgatni, apmeklē arī mūsu firmas veikaliņu Spriņģu ielā 3. Katru dienu 10:00-18:00.Citi pakalpojumu sniedzēji