1 gadus ar mums

Dictador

+371 67628895

spiritsandwine.lv

alkoutlet.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Dictador


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

1751. gadā tirgonis Severo Arango y Ferro ieradās Kartegina de Indias un nodibināja tirdzniecības sakarus starp spāņu un Amerikas spāņu kolonijām. Viņa vara un ietekme bija tik liela, ka pavisam drīz viņš tika iesaukts par "Dictador". Kopš Ferro kungs pirmo reizi nobaudīja saldo, ar eleganci un tropisko eliksīru piepildīto dzērienu - Rumu -, viņš nolēma uzsākt ruma ražošanu un deva tam nosaukumu "Dictador".


Dictador 12YO

12 gadus izturētais rums "Dictador" ir tapis no neapstrādātas cukurniedru melases. Tas tiek destilēts un tvaicēts vara mucās, tad - tērauda mucās, pēc tam - noturēts ozolkoka mucās pēc soler metodes, kas balstās uz periodisku dzēriena pārliešanu no vienas mucas nākamajā, kamēr tiek sasniegts izturamo gadu skaits. Rezultātā tiek iegūts dzēriens, kura sastāvā ir ne mazāk kā 12 gadus veci spirti, jo mucas nekad netiek iztukšotas pilnībā. Katra nākamā dzēriena porcija sajaucas ar daļu no iepriekšējās.

Krāsa: intensīva dzintara krāsa ar iesarkanu nokrāsu

Garša: maiga karameļu, medus, kaltētu sēklu un viegli grauzdētas kafijas garša, kam jūtams ozolkoka mucas aromāts.

Ieteikums pasniegšanai: šis rums ir maigāks par labu, vecu konjaku un baudāms tīrā veidā kā dzēriens perfektam vakara noslēgumam. Unikālo un neatkārtojamo garšu novērtējuši gan eksperti, gan dzīves baudītāji visā pasaulē.


Dictador 20YO

20 gadus izturētais rums "Dictador" ir tapis no neapstrādātas cukurniedru melases. Tas tiek destilēts un tvaicēts vara mucās, tad - tērauda mucās, pēc tam - noturēts ozolkoka mucās pēc soler metodes, kas balstās uz periodisku dzēriena pārliešanu no vienas mucas nākamajā, kamēr tiek sasniegts izturamo gadu skaits. Rezultātā tiek iegūts dzēriens, kura sastāvā ir ne mazāk kā 20 gadus veci spirti, jo mucas nekad netiek iztukšotas pilnībā. Katra nākamā dzēriena porcija sajaucas ar daļu no iepriekšējās.

Krāsa: tumša dzintara krāsa ar nelielu brūnuma nokrāsu

Garša: maiga karameļu, vaniļas, īrisa, medus, kaltētu sēklu un grauzdētas kafijas garša, kam jūtams ozolkoka mucas aromāts. Pēcgarša ir ļoti maiga un sabalansēta - ar karameļu, vaniļas, kakao, medus aromātiem.

Ieteikums pasniegšanai: šis rums ir maigāks par labu, vecu konjaku un baudāms tīrā veidā kā dzēriens perfektam vakara noslēgumam. Unikālo un neatkārtojamo garšu novērtējuši gan eksperti, gan dzīves baudītāji visā pasaulē.


Dictador Xo Insolent Platinum

Izgatavots no presētās cukurniedru sulas, kas 60 stundas tiek fermentēts un pēc tam destilēts. To nogatavina ex-bourbon mucu kombinācijā ar ex- sherry, lai tam piešķirtu saldas un kūpinātas garšas, kas nāk no ozola. Katra muca tiek rūpīgi atlasīta no vairākiem vintāžas gadiem, kā arī izmantojot solera sistēmu šie unikālie šķidrumi veido skaistu un baudpilnu maisījumu.GARŠA UN SMARŽA Spēcīgas vaniļas un medus smarža, kas vijas ar baltās šokolādes un karameles notīm. Garša ir ārkārtīgi maiga ar spēcīgas vaniļas un Kolumbijas kafijas sajaukumu. Gara, garšu līdzsvarota pēcgarša.


Dictador Xo Perpetual Aurum

Izgatavots no unikāla neapstrādāta cukurniedru medus fermentācijas, destilēts pārtvaices vara podā, pēc tam noturēts augstākās kvalitātes ex-bourbon vai ex-sherry mucās. Ruma jaukšanā tiek izmantota solera sistēma, lai rumam izveidotos izsmalcināta garša. GARŠA UN SMARŽA Grauzdēta medus, Kolumbijas kafija, nobriedis ozols un vaniļas notis. Garša ļoti maiga un patīkama, lai arī tajā jūtamas pikantas notis. Pēcgarša jūtama šokolāde.


Tormenta

Dictador 12YO ruma kokteilis

Sastāvdaļas:

 • 40 ml Dictador 12YO
 • 80ml Double Dutch Ginger Beer
 • Ledus
 • Laima miziņa dekorēšanai

Pagatavošana:

 1. Glāzē liek ledu.
 2. Pievieno rumu un limonādi, dekorē ar laima miziņu


Colombiana

Dictador 20YO ruma kokteilis

Sastāvdaļas:

 • 40 ml Dictador 20YO ruma
 • 10 ml laima sulas
 • 70 ml ananasu sulas
 • 5 ml cukura sīrupa
 • 6 piparmētras lapiņas

Pagatavošana:

 1. Glāzē liek ledu.
 2. Pievieno rumu un visas pārējās sastāvdaļas, apmaisa un dekorē ar piparmētru lapiņāmCiti pakalpojumu sniedzēji