Pirmo gadu ar mums

SPA CENTRS ESPA RĪGA

Baznīcas iela 4A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

+371 67 715 222

www.espariga.com

Sūtīt ziņu SPA CENTRS ESPA RĪGA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Uzdāviniet sajūtas, nevis lietas, iegādājoties personalizētas dāvanu kartes līgavai un līgavainim, vedējiem vai kāzu organizatoriem vienā no lielākajiem pieczvaigžņu SPA centriem Baltijā ESPA Rīga!

ESPA Rīga dāvanu kartes iespējams iegādāties par konkrētu summu sākot no 15 EUR, kuru iespējams izmantot Spa procedūrām, manikīra un pedikīra pakalpojumiem, atpūtai saunās, pirtīs un baseinos vai ESPA kosmētikas iegādei.

Piedāvājam iegādāties arī personalizētu dāvanu karti uz konkrētu SPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūru vai Dienas SPA Piedāvājumu.

ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru pašā pilsētas sirdī. SPA ir izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu patiesi brīnišķīgu relaksāciju katram viesim. Savu ceļojumu spa pasaulē viesi un klienti sāk ar attīrīšanās un enerģiju sniedzošiem rituāliem ūdeņos un pirtīs. Plašās ģērbtuves, privātās atpūtas zonas un elegantās procedūru telpas veidotas tā, lai SPA viesi varētu izbaudītu mierīgu un pilnvērtīgu atpūtu.
Citi pakalpojumu sniedzēji