1 gadus ar mums

Renault

+371 67628895

spiritsandwine.lv

alkoutlet.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Renault


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Gatavots jau kopš 1835.gada saskaņā ar senām un striktām Charente tradīcijām, Cognac Renault ir atpazīstama kvalitātes zīme starp konjaka cienītājiem visā pasaulē.Konjaka vīni tiek destilēti divas reizes un izturēti slavenajās Limousin un Tronçais ozolkoka mucās, kas piešķir konjakam tā dzidro un spožo dzintara toni, līdztekus tā nepārspējamajam aromātam.


Renault Avec

Unikāls process, kad franču ozolkoka mucas trīskārši tiek apstrādātas ar tvaiku pirms to lēnas apdedzināšanas, atver grauzdējuma notis ar Mokko kafijas un vaniļas aromātiem. Renault Avec ir radīts īpašiem mirkļiem jūsu kafijas baudīšanai.


Renault Bleu Nuit V.S

Renault Bleu Nuit V.S. ir gatavots pārsvarā no Fin Bois reģiona konjaka spirtiem, kam nedaudz pievienoti Grande un Petit Champagne konjaka spirti. Lieliski piemērots tiem, kuri labprāt konjaku bauda dažādos dzīves gadījumos. Konjaka vīni tiek destilēti 2 reizes un izturēti slavenajās Limousin un Troncais ozolkoka mucās, kas piešķir konjakam tā dzidro un spožo dzintara toni, līdztekus nepārspējamam aromātam.Šim konjakam piemīt sulīgu augļu garša un tas būs lielisks noslēgums gardai maltītei. Ieteicams arī kā aperitīvs, kas pasniegts ar ledu vai bez tā. Renault Bleu Nuit V.S. ir izteikta dzintara krāsa, viegla ozolkoka, nogatavojušos augļu, aprikožu un vaniļas smarža, labi sabalansēta, pilnmiesīga, spēcīga garša ar augļu un vaniļas notīm.


Renault Carte Noire Extra Old

Šī izcilā konjaka eaux-de-vie spirti tiek gatavoti no īpašiem Konjakas reģioniem: Grande un Petite Champagne sniedz vieglu, noapaļotu un ilgstošu pēcgaršu, savukārt Fins Bois piešķir aromātam augļu, ziedu un garšvielu notis. Renault Carte Noir Extra konjakam piemīt izteiksmīgs dzintara tonis, šokolādes, nogatavojušos augļu, rozīņu un augu aromāts, labi sabalansēta, pilnmiesīga garša ar vaniļas un medus notīm. Konjaka vīni tiek destilēti 2 reizes un izturēti slavenajās Limousin un Troncais ozolkoka mucās, kas piešķir konjakam tā dzidro un spožo dzintara toni, līdztekus nepārspējamam aromātam. Konjaks tiek 20 gadus izturēts ozolkoka mucās, tādējādi iegūstot pilnīgu un bagātīgu garšu. Gatavots jau kopš 1835. gada saskaņā ar senām un striktām Charente tradīcijām, Cognac Renault ir atpazīstama kvalitātes zīme konjaku cienītāju vidū visā pasaulē.


Renault Carte Noire V.S.O.P.

Carte Noire maisījums tika radīts 1876. gadā un tā ir viena no senākajām konjaka receptēm pasaulē. Renault Carte Noire V.S.O.P. gatavošanā ir ievērotas leģendārā Carte Noire maisījuma un unikālā kupāžas procesa tradīcijas. Konjaks izceļas ar tā garšas nepārspējamo maigumu - Grande un Petite Champagne piešķir pilnību un eleganci, Borderies nodrošina garšas komplicētību, savukārt Fins Bois un Bons Bois dāvā intensitāti un augļu aromātu.

Krāsa: viegla dzintara nokrāsa ar zeltainu mirdzumu

Aromāts: intensīvs apikožu, augļu, marmelādes un vaniļas

Tekstūra un pēcgarša: zīdaina, maiga un līdzsvarota Renault Carte Noire V.S.O.P. ir augstākās kvalitātes V.S.O.P. tiem konjaka cienītājiem, kuri novērtē izcilību.


Renault Carte D'Argent X.O.

Renault Carte D'Argent X.O. ir izcili harmonisks sevišķi ilgi izturētu eaux-de-vie maisījums. Tā būtībā ir delikāts līdzsvars starp Grande un Petite Champagne raksturīgo izturētību un smalkumu. Garšai piemīt bagātīgas medus noskaņas un īrisa, šokolādes, valriekstu un tabakas toņi. Izturētie eaux-de-vie piešķir samtainu riekstu nokrāsu un īpaši maigu pēcgaršu.

Krāsa: bagātīgs sarkankoks

Aromāts: cukurotu augļu, mandeļu un zemesriekstu toņi ar garšvielu, vīģu un mandarīnu pieskaņām un izteiktu plūmju pārsvaru.

Tekstūra un pēcgarša: medus un samtainas riekstu noskaņas, īrisa, šokolādes, valriekstu un tabakas toņiCiti pakalpojumu sniedzēji