MAZBURKAS

Vieta jūsu īpašajiem mirkļiem!
MAZBURKAS>
Valodas:   LV    RU    EN

Staigājot pa vīnogu alejām, sadzirdot turpat netālu blējošu aitu ganāmpulku, ļaujoties domu ceļojumam un sajūtām, šķiet, ka esat nokļuvis kādā no franču filmām ar sevi galvenajā lomā. To visu iespējams piedzīvot apmeklējot saimniecību Mazburkas vai nakšņojot pie mums Mazburku Namiņi.

Saimniecība Mazburkas ir ģimenes uzņēmums, kas jau kopš 2004.gada nodarbojas ar divām nozarēm – vīnkopību un aitkopību. Mazburkās var ne tikai aplūkot vīnogu dārzu un turpat esošo aitu ganāmpulku, bet ir iespēja arī iegādāties pašu darinātu vīnogu vīnu vai sulu, no turpat audzētajiem vīnogulājiem.

Pavisam nesen ir piepildījies saimnieku sen izsapņotais sapnis par nakšņošanu vīnogu dārzā. Tagad tas ir realizējies un viesiem tiek piedāvātas arī naktsmājas Mazburku Namiņos. Šī ir jauna brīnišķīga vieta, kur ļauties atpūtai ar savu otru pusīti vai draugu kompānijā, jo namiņā var uzņemt līdz četrām personām. Namiņš paver lielisku skatu uz vīnogulājiem, kur var baudīt skaistākos saullēktus.


Vecmeitu / vecpuišu ballītes

Saimniecība Mazburkas piedāvā gan vīna degustācijas, gan telpu īri, kas lieliski noder dzimšanas dienu svinībām vai vecmeitu / vecpuišu ballītēm, kā pieturpunkts vai svinību vieta, kur baudīt skaisto skatu uz vīnogu dārzu un malkot Mazburkas darinātu vīnu vai sulu, no pašu saimniecības audzētām vīnogām. Mazburkas ir pasakaina vieta, kur veidot savu kāzu cermoniju, tieši blakus vīnogu dārzam.


Degustācijas / Rezervācija

Pieteikšanās uz degustācijām vai rezervēt savu pasākumu varat zvanot pa tālr. +371 29149725.

Rezervācijas vēlams veikt savlaicīgi.


Nakšņošana

Aicinām baudīt klusumu un mieru, nakšņojot mūsu mājīgajos atpūtas namiņos vīnogu dārza pakājē. Supaga un Zilga ir labiekārtoti brīvdienu namiņi, kas būs piemēroti 2-4 personām.

Namiņā viesi var ierasties ar mājdzīvniekiem, kā arī baudīt karsto kublu, kas atrodas turpat pie namiņa.

Vairāk informācijas: www.mazburkunamini.lv


Cenas

Izmaksas ir atkarīgas no cilvēku skaita un pasākuma veida.


VECMEITU UN VECPUIŠU BALLĪTES

Līgavām iesaka