TOP

1 gadus ar mums

MAZBURKU NAMIŅI

Tukuma rajons, Smārdes pagasts, Mazburkas, LV-3101, Latvija

+371 25725522

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu MAZBURKU NAMIŅI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Staigājot pa vīnogu alejām, sadzirdot turpat netālu blējošu aitu ganāmpulku, ļaujoties domu ceļojumam un sajūtām, šķiet, ka esat nokļuvis kādā no franču filmām ar sevi galvenajā lomā. To visu iespējams piedzīvot apmeklējot saimniecību Mazburkas vai nakšņojot pie mums Mazburku Namiņi.

Saimniecība Mazburkas ir ģimenes uzņēmums, kas jau kopš 2004.gada nodarbojas ar divām nozarēm – vīnkopību un aitkopību. Mazburkās var ne tikai aplūkot vīnogu dārzu un turpat esošo aitu ganāmpulku, bet ir iespēja arī iegādāties pašu darinātu vīnogu vīnu vai sulu, no turpat audzētajiem vīnogulājiem.

Pavisam nesen ir piepildījies saimnieku sen izsapņotais sapnis par nakšņošanu vīnogu dārzā. Tagad tas ir realizējies un viesiem tiek piedāvātas arī naktsmājas Mazburku Namiņos. Šī ir jauna brīnišķīga vieta, kur ļauties atpūtai ar savu otru pusīti vai draugu kompānijā, jo namiņā var uzņemt līdz četrām personām. Namiņš paver lielisku skatu uz vīnogulājiem, kur var baudīt skaistākos saullēktus.

mazburku-namini-mazburkas-svinibu vieta

Atpūta / Nakšņošana – Mazburku Namiņi

Mazburkās ir iespēja nakšņot namiņos, kas atrodas pašā vīnogu dārza pakājē . Viesiem ir pieejami divi namiņi Supaga un Zilga.

  • Šie ir labiekārtoti brīvdienu namiņi, kas būs piemēroti 2-4 personām, ar pieejamu bezmaksas autostāvvietu.
  • Namiņa otrajā stāvā atrodas liela ozolkoka divguļamā gulta, kas ļaus baudīt ainavisko skatu un pilnvērtīgu naktsmieru.
  • Virtuves zona ir aprīkota ar visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai. Namiņā ir labierīcības ar dušu, ērta un plaša atpūtas zona.
  • Arī četrkājainie mīluļi šeit tiek gaidīti – ir padomāts, lai mājdzīvniekam paliekot namiņā, tam ir sava guļvieta un trauki ūdenim un barībai. Lai viesiem būtu iespēja baudīt arī siltos vasaras vakarus vai sniegotas ziemas laikapstākļus.
  • Pie namiņa atrodas kubls ar labiekārtotu atpūtas zonu.
  • Namiņam ir plaša āra terase ar dārza mēbelēm, kas ļaus baudīt neaizmirstamu saullēktu pār vīnogu lauku.

Rezervācija

Rezervācijas var veikt Mazburku Namiņi mājas lapā šeit.


Cenas

  • Maksa par nakti – 170 EUR;
  • Par papildu samaksu, viesojoties Mazburku Namiņos, ir ir pieejams kubls – 50EUR;
  • Mājdzīvnieku uzturēšanās arī ir par papildu samaksu – 16 EUR.

mazburku namiņi


ATPŪTACiti pakalpojumu sniedzēji